bugün

Çok hoşuma giden bir kamera türüdür.
tutar bu alet abi.
ben bayıldım; hatta stendhal sendromu yaşadım bile denilebilir.

drone arayan extrem sporcular için vazgeçilmez bir ürün olmuş, atıyorsun elemanı 1080p 60fps hd video kamerasıyla seni her şart altında takip ediyor. gel diyorsun usulca gelip eline kuş misali konuyor.
daha ne olsun.

şubat 2016 yılında 999 dolar fiyattan satışa sunulacak, ön sipariş verirseniz 500 dolara amazon'dan kapatırsınız ürünü.
çok güzel alet.

ulan teknoloji ne ilerledi be. cidden son nokta artik.
sahibini takip eden kamera. şu an avrupa piyasasında tanıtım bedeli olarak 519 dolar. ilerleyen zamanlarda pahalanabilir.
Lily Camera adlı yeni üretilen droneun çalışma prensibi ve takip özelliği ile oldukça popüler olabilecek bir drone olarak dikkat çekiyor.

Son dönemlerde oldukça artan drone merakı beraberinde birçok farklı drone çeşidini getirmekte. Bu haberimiz ile oldukça küçüldüğünden bahsettiğimiz dronelar için bu haberimizde ise oldukça büyüdüğünü ve uçak gibi kullanılmaya başladığından bahsetmiştik.

Gittikçe çeşitlenen ve farklılaşan, hatta yeni bir sektör olarak görülebilecek dronelarda bu sefer de oldukça ilginç bir drone daha eklendi.

Lily Camera adını taşıyan bu drone'nu bir tuş ile aktif ederek havaya attığınız anda motorları çalışmaya başlıyor ve yükseliyor. Daha sonra kolunuza saat gibi takacağınız takip cihazını takip ederek o cihazın bulunduğu yönde 1080p'de 60fps, 720p'de 120fps kayıt işlemine başlayan drone özellikle sportif faaliyetler ile uğraşanların ilgisini çekeceğe benziyor.

http://www.webtekno.com/d...im/lily-camera-h7463.html