bugün

turkcell'in çalışmayan yeni uygulaması.

eski adıyla akıllı depo her ne kadar ismiyle müsemma olmasa da az biraz çalışıp kazara fotoğrafları yedeklerdi.

yeni versiyonuyla lifebox, yüklendiği günden beri her türlü uğraşıya rağmen tek bir fotoğraf dahi yedeklemedi.

turkcell'i arasan inanmaz bir dille bir de şöyle deneyin deyip savuşturuyorlar. siz siz olun almayın kullandırmayın, para vermeye değmez.
kayıt olanlara 1 gb depolama için internet ve 500 sarı kutu puanı hediye eden veri depolama programı.
depolama alanları ve fiyatları:
*50 gb 3.9 tl/ay
*500 gb 9.90 tl/ay
*2.5 tb 19.90 tl/ay.
https://m.turkcell.com.tr/servisler/lifebox
ücretsiz 1 gb alanı 5 gb ye yükseltilmiş bulut depolama servisi.
görsel
teşekkürler turkcell.
paketler zamlanmıştır.
*5 gb ücretsiz
*50 gb 4.99 tl
*500 gb 12.99 tl
*2.5 tb 29.99 tl.
ayrıca 25 ve 100 gb lık paket çıkmıştır. fiyatı 3.49-7.99 tl.
6.6 milyon indirilmiş turkcell uygulaması.
Gittikçe kendine ısındırmaya başlamıştır.
10 kasımda Atamızın fotoğraflarından 600 fotoğraflık bir arşiv yayınlayarak beni mest etmiş servistir.
icloud zamlarından sonra artık geçtiğim depolama sistemi. ayrıca 20 lira verip 200 gb alacağıma 15 liraya neden 500 gb alanım olmasın dedirten şey.
Geçen dizinin birinde bir reklamına denk geldim. Öğürme ihtiyacı duydum. Ürün yerleştirme tamam da biraz ozenli yapın şu işleri.
Çukur dizisinde reklamını gördüm. Sempatik.
insan bunun nasıl bir nimet olduğunu telefonunu çaldırınca anlıyor. Geçen hafta telefonumu kaptırdım her şeyim gitti sanmıştım ta ki yeni telefon alıp lifebox kullandığımı hatırlayıncaya kadar. giriş yaptım ve her şeyim ama her şeyim duruyodu hayatımda yaşadığım en büyük mutluluk oldu
kaybolan bir eşyanı sonradan bulup sevinirsin ya işte onun gibi bir şey lifebox.
doğum günüdür mezuniyettir düğündür ne kadar özel günler varsa bütün fotoları sakladığım uygulamadır kendileri.
yeni fotolar çekmek için eskileri siliyordum sayesinde artık fotolarımı silmek zorunda kalmıyorum.
Türkcell'in Google drive alternatifi yerli bulut depolama servisi.