bugün

çoğu pkklıdır. dağda duran abilerine vurdurmak için sabırsızlanıyorlardır.
Onursuzlarin sözde onur yürüyüşü.

Sözde sosyalist kesimin kapitalist abd nin çıkardı akıma uyan zihniyet.
Onlar sadece özgürlükleri için topluma tepkilerini göstermek istiyorlar. Onların öyle hissetmesi onların suçu değil. Tanrı diğerlerinden farklı yarattıklarını dışlayın demedi. Sizler belirlediniz bunu. Toplum tabuları belirledi bunu.
Şimdi, bu insanlar yönelim, istek konusunda toplum genelinden farklılar diye dışlamak doğru mudur? Değildir. devletten izin almak şartı ile istedikleri gibi yürüyüş, eylem yapabilirler.

lakin olay bambaşka yerlere gidiyor. Bir değişik giyimli kişiler, çıplak baldır dolaşan insanlar.
Birisi çıkıp da sana ne, ne karışıyorsun diyebilir. Fakat el insaf. Toplumun genelinden farklı olmak, o toplumun değerlerini hiçe saymak değildir. Sokakta saçma sapan şekillerde gezinmek farkındalık yaratmaz. iğrenti oluşturur.

Neyse, takılınız efendim. Kısmen de olsa Özgür bir ülkede yasıyoruz.
Elalem sizi mi dert aldı, pis homofobikler.

Katılmaktan zevk aldığım festival tadında eğlenceli bir yürüyüş.
Onur yürüyüşünde diğerlerinden saygı beklerken; diğerlerine saygısızlık yapmış topluluk. Yani o işler öyle olmuyor; birileri onlara anlatsın.
milletin derdi kimin şeyi kimin şeyinde...
dert edilecek çok şey var bırakın insanları; sevsinler, sevişsinler, içsinler, sarhoş olsunlar.
her yıl haziran ayının sonlarında yani Stonewall ayaklanmalarının yıldönümüne denk gelen zaman diliminde, dünyanın farklı yerlerinde yapılan, LGBT bireylerin ve onları destekleyenlerin katıldığı yürüyüştür. Çeşitli etkinlikler yapılır ve pankartlar açılır. tek istekleri ötekileştirilmemek olan LGBT bireylerin bu özel günlerine saygı duyulması gerekir.
bence insanın üzerine yakışanı geymesidir.

fakat bazı gün oluyor herifçioğlu dal taş*k fırlıyor meydana. aygır gibi de gas yapmış .sanki vatandaşı sigmeye çıkmış meydana afedersin. haa aralarında bir far kaldı bu farkınan da çok iyi oldu.eçsinsellik gurbanolduğum dan gelebilir amma lakin öyle değildir.

çok ayıbediyorlar.
Olmayan onurun yürüyüşüdür.
https://www.youtube.com/watch?v=PX6teP_gkqk
olayı protesto ederken çıblak yürüyünce amacın aksine olaya daha da fazla önyargi ile bakılmasına neden olmuştur.
onursuzluğun yürüyüşüdür.

kimse kusura bakmasın arkadaş ortada "ben ibneyim" deyip yürünecek ne var da yürüyorsunuz acaba?

zaten kimse bazı hormonal veya psikolojik sebeplerden ötürü bu durumları yaşayanlara ses çıkarmıyor.

ama siz tutup da bunu bir "gururlanma sebebi" sayar da,

bununla övünürseniz ve insanların da sizi övmesini beklerseniz bu düpedüz ahlaksızlığa girer.

ben dikkat çekmeliyim diye bir tarafınızı yırtarsanız da millet size bir tarafı ile güler.

şunu da unutmayın ki,

zamanında sizin bu "ay ben çok gurur duyuyorum bundan" diyerek yaptığınız şeyleri yaptıkları için helak olan kavimler var.

günümüzde bunu yapmaya çalışanlar da kimseden ilgi, alaka beklemesin.

hani tabiri caiz ise ne bok yerseniz yiyin ama,

bu haliyle düpedüz ahlaksızlık olan şeyleri meziyet saymakla sadece kendinize güldürürsünüz milleti.
ilk olarak 1969 yılında Stonewall Inn adlı barda baskı, şiddet ve ayrımcılığa dayanamayan eşcinseller ayaklanmış, kendileri üzerinde baskı kuran polisi bara hapsetmiş ve 4 gün boyunca sokaklarda çatışılmış, eylemler yapılmıştır. LGBTi mücadelenin dönüm noktalarından biri olan gün dünyanın her yerinde onur haftası, LGBT onur ve onur yürüyüşü gibi adlarla kutlanır. Burada kastedilen onur, kişinin kendi oluşunun onurudur, kendi varoluşundan utanmayışının yansımasıdır.

bu ülke; şenlikli ve insanların benliklerini arayışını içeren, hiçbir şeye zararı olmadan sadece var olduklarını, insanların önyargılarını bertaraf etmesini isteyen böyle yürüyüşlere karşı pek alışık değil. önyargı bu insanların içine öyle sinmiş ve işlemiş ki, gören gözleri kör olmuş, bakamaz olmuşlar.

unutulmasın ki her insan bir değil, her insan da sen gibi değil, ister kabul et ister etme.

şimdi eksileyebilirsin homofobik.
Bu kadar aşağılanmaya,
küfürlere,
dışlanmalara,
Ötekileştirilmeye
maruz kalan insanların "onur yürüyüşü" yapmalarını normal karşılamayan çoğunluğun, ısrarla entry girdiği başlıktır.

Laf, laf, laf.

Homo'lar yürümesin, Kürtler yürümesin, solcular yürümesin.

Ne gereği var canım, oturun oturduğunuz yerde.

Çünkü sizin var olduğunu sandığınız problemler aslında yok, o yüzden biz size burda boyuna "sallıyoruz" değil mi?

Sözlükte bile cinsel yönelimi sizden farklı olanlara bu kadar sallıyorsanız,insanların ne için yürüdüğü açıkça belli oluyor zaten.

Hep birlikte Yürüyelim ayol.
herkesin hayatına kimse karışamaz yürüyüşüdür.

ibne erkekler benden uzak dursun eyvallah.
Lgbtye saygım var ama lütfen onur demeyin şuna amk. Götümüzü siktirmekten onur duyuyoruz diye bi zihniyet olabilir mi?
insanları cinsel tercihinden ötürü yargılayan bir grup beyinsizin ısrarla ayrımcı entryler girdikleri başlık. hele bir tane gördüm erkek erkeğe saplar mı diyor. Sen sabaha karşı bi beyoğlundan geç de, kim kime ne şekilde saplarmış uygulamalı öğren. Ayrıca bu bir hormonal hastalık değil, bir tercih meselesidir tekrar ediyorum. Gidin fobilerinizi yenin insanı insan yerine koymayı öğrenin.
nereden neyin çıkacağının belli olmadığı yürüyüş.
Laik bir ülke de olduğumuz için iyi olur. Bize saygı duymak yakışır.
Herkes istediğini yapar, özgüdür.
Beni sikmedikleri sürece sıkntı yok isterlerse yürürler mk.
ahh şeriat ahh.. böyle birşey ancak bu rez-il cumhuriyet türkiye'sinde olur zaten..
lgbt yi anladık ok. yürüyüş bu da tamam. onur? bunu pek anlayamadım. onurlu ve gururlu bir şekilde mi götten vurduruyorlar? surat ifadeleri karikatürlük olurdu.

bir yürüyüş galiba. herhalde cehenneme doğru.

edit: 4 tane ibne beğenmemiş. gelin sevişelim desek tuzla koşarsınız ibneler sizi. neyse bana yürümesinler de nereye yürürlerse yürüsünler.
görsel
Bu ülkede gayler, lezbiyenler, bisexueller, travestiler ve translar var bu gerçeği kabul etmeleri için yapılan yürüyüş.
Sizin verdiğiniz vergilerin aynısını bu bireylerde veriyorlar o sebeble herkesle aynı haklara sahiptirler. Nokta.