bugün

Bu çocukların neye alet edildiklerinin farkında olduklarını kim iddia edebilir?

Bunlar 8 ve 9 yaşında iki çocuk çocuk.

Milyonda bir görüleni alenileştirmek nedir?
Milyonda bir görülüyorsa anormalliktir.

Yok doğaymış yok hayvanmış.
istisnalardan yasa yapılmaya çalışılıyor

Anormalliktir bu.

Bu mu tercih?
Bu mu normal?
Bu mu sevgi?(!)

görsel
görsel
görsel
Normallestiriliyor, özendiriliyor, dogaya aykırı diyenler, acın bir okuyun.

Anne karnında oluşan bir durum olduğunu, özendirmeyle hicbir sekilde sonradan oluşmasının mümkün olmadığını, sadece insanda değil yüzlerce hayvan türünde görüldügünü yani zaten normal olduğunu doğaya aykırı bir durum olmadığını öğrenin.

Bu arada gecti ama sözlükteki lgbt arkadaşların haftasını kutlar ayrımcılığa uğramayacakları güzel günler dilerim. (bkz: loveislove)
çocuklar "sevgi(!)" kavramını kavrıyorlar(!)

Siz dönen dolapların farkına varınca çok geç olacak.

görsel
görsel
Bu sapkınlığı normalleştirme çalışmalarının profesyonelce yürütülmesini içime sindiremiyorum.

O kadar organize hareket ediyorlar ki "hümanizm" kavramını sırf bunun için kullanmaya başladılar.

"Tercih" olarak sunulmaya çalışılan bu hastalığın, tedavi edilmesi gerekirken "yaygınlaştırma" çalışmaları içine girilmesi onarılamaz yaralar açacaktır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
kimse sapkınlığına mazeret aramasın kadınlar x erkekler y kromozomu taşır, üçüncü bir cinsiyet kromozomu yoktur; bu bir hastalıktır ve tedavisi de mümkündür. kimse, çarpık bir hümanist sevgi pıtırcığı olup da müslüman mahallesinde salyangoz satmaya kalkmasın
Zaten herkes istediği gibi yaşıyor. Şov yapmayı kesin amk. Her hafta yürüyorsunuz. Çıplak şekilde yürüyüş yapıp özgür olmak istiyoruz diyosunuz. Ulan çıplak dolaşmak nerde özgürlük. Sapkınsınız.
Haftaya da Suleiman the Lord of Hortums haftası yapalım.
Şu daha eşitlikçi/progresif toplum safsatalarına kananlar hala burada mı? Birkaç sözüm var onlara.

lgbt, insan haklarını savunan bir oluşum değil. Seven insanların o sütten çıkma ak kaşık sevgilerini daha rahat yaşaması için çalışan bir akım ise asla olmadı.

Süpriiz, değil mi? Birazcık kafayı çalıştırsanız lgbt nin açılımında yer alan kavramlarının hepsinin cinsellik temelli olduğunu görürsünüz. Yarın bir gün ensest ilişkiyi de sevgi adına bir norm haline getirmeye çalıştıkları zaman bunu daha iyi anlayacaksınız.

Eşcinsel dürtüler doğuştan gelmez. Çevreden gelir. Nasıl ki psikolojik bozukluklar varsa, çocuk yaşlarda ortaya çıkıyorsa; cinsel kimlik bozukları da vardır ve çocuk yaştan itibaren ortaya çıkabilir. Bu bozukluk suistimaller sonucu, anne babanın sergilediği davranışlar sonucu, cinsel kimliğin gelişememesi sonucu... pek çok sebepten kaynaklanabilir.

Ortadaki apaçık problemi çözmeye çalışmak yerine insanların bacak arasını kutsayanlara pabuç bırakıyorsunuz. Sizi kandırmalarına, salak yerine koymalarına, düşüncelerinize söylemlerinize kadar etkilemelerine izin vermeyin.
bu olayin gercekten boku cikti.

dizilerden, reklamlara, bilboardlara, filmlere, romanlara hayatin her alanina sokmak icin muthis bir caba var anlamiyorum gercekten.

oncelikle sunu belirteyim kardesim isteyen istedigi sekilde yasiyor zaten. vurdurmak isteyen beyler vurduruyor. git istedigine vurdur istiyosan ata vurdur aq.

bizim toplumumuzda da yillardir bulent ersoy, zeki muren, kusum aydin ve niceleri geldi gecti. bu insanlar istedigi gibi yasiyordu. gidip sultanbeyli merkezde de vurdurdugun adamla el ele gezmeyiver abi.

cok net hatirliyorum universite yillarimda kizlarla taksime falan gittigimizde nadiren el ele erkekler goruyorduk. bu insanlari gordugumuzde kizlarin da bizim de verdigimiz tepki mideleri bulanmiyor mu len bunlarin diyorduk hatta kizlar iyykkkk cekiyodu. simdi bakiyorum ayni kizlar instada lgbt postlari kasiyor.

kizin birisi iki tane opusen erkek paylasmis, kizin abisinin ismi muhammet kardesinin ismi rumeysa ulen tanimasak neyse hayir paylasmiyver ya ne olur yani kendileri haklarini ariyor bir sekilde. bu ozenti insanlarin daha bir kere savastan olen insanlar icin, acliktan olen insanlar icin bir paylasim yaptigini gormedim. iki bey daha iyi sevissin diye post kasiyolar ama. hatta oyle bir donemdeyiz ki savastan olen cocuklarin paylasimlarini yapmak sov olarak algilaniyor, duyar kasma diyolar.

insanimizin populer kulture, populer olan herseye bu kadar cabuk uyum saglayabilmesi artik gercekten midemi bulandiriyor. hayir bir de bu olayi desteklemeyenleri insanlik karsiti zalim gaddar olarak tanimliyolar artik yani olaya tepki gosteremiyosun lan olaya bak. ya kardesim yasatmayalim oldurelim zulmedelim demiyoruz lan bi sakin sadece bu kadar populerlesmesi sence de biraz garip degil mi meric ?

calistigim sirkette cocugu olan bir kadin bir gun ogluna sinifindan bir arkadasin cok yakinlastigini kendi oglunun da zamanla ona yakinlastigini falan anlatti. fazla detay vermedi vermek istemedi ama daha bu cocuklar ilkokul bire gidiyor. simdi bu kadin zamaninda lgbt hosgoru falan diyordu ne oldu kendi oglunun basina gelince bir anda isler degisti. hatta lgbt ovdugu zaman ben ona ya oglunun bir gun bi erkek ile el ele karsina cikmasini ister misin dedim cevap veremedi sonra ikinci kez sorunca hayir ya sacmalama dedi.

ya degisik bir donemdeyiz aga gercekten degisik. yani cagdaslik ve modernizm altinda insana ait butun degerleri alt ust ediyorlar. avcilik-toplayicilik donemlerinden beri et yiyen insanoglunun karsisina hayvan haklari et yemeyin vegan oluuunnnnn hayvanlara kiymayin vesaire gibi argumanlarla geliyorlar. bu duyari kasan kadikoy kizina bakiyosun raki balik masasinda kalamarla karides tava gomuyor amk.

hadi hanimefendiler biraz duygusal dusunuyor sefkatle yaklasiyor ayyy sunlara bak ne kadar tatli vesaire diyor da bu mericlere ne oluyor amk. olum siz futbol seven, iddia oynayan, hali saha macina giden, pes oynayan, counter oynayan maskulen tiplerken ne ara kizlara hos gorunmek icin ibneligi savunur oldunuz hayirdir ya? hayir isin kotu tarafi ne beyler biliyo musunuz siz boyle feminen giyinip kibarlasin biraz o yaranmaya calistiginiz kiz, arkadas ortaminda size arkanizdan soyle diycek "sey ya o biraz Ilık". evet lan yanlis duymadin aynen boyle diycek.

ergenlere bunu kabul ettirdiler. yani onumuzdeki 15-20 yil icinde escinsellik artacak, gaylik, lezbiyenlik artacak gecmis olsun. ozellikle cocuklu ailelerin cok dikkatli olmasi gereken acaip tehlikeli bir donem.

lgbt arkadaslar kizmasin yani ben birey olarak sizin yasaminiz uzerinde soz hakkina sahip degilim. hatta size yapilan insanlik disi muamelelere de karsiyim. fakat bu sizin goruslerinizi savundgum anlamina gelmiyor. kalbinizi de kirdiysam affola ama ben gercekten sectiginiz yolun yanlis bir yol oldugunu dusunuyorum he beni ilgilendirir mi sizin secimleriniz tabiki hayir ama boyle dusunuyorum yapcek bisey yok.

bir de cift cinsiyetli olanlar falan var onlari ayri tutuyorum benim elestrim kendi hatali tercihleri ile bu yola girenler.

populer kulture karsi durmak ta bir direnistir unutmayin.
spoiler

tren değil bildiğin hepsi lokomotif.

ibnelerin haftasınıda kutladıkya daha ölsekte gam yemeyiz.

götünü siktiklerim.

spoiler

Bu eylemi yaptığında sende bir ibne oluyorsun. Seninde onur haftan kutlu olsun madem.
şu başlığı bir salın da gitsin yeter daaa...
Zor bir konu toplumun her kesiminin fay hattı gibi birbirini ittiği bir konu..maalesef ailede bir örneğini yakından gördüğüm üzere bu sapma bir özenti değil bildiğin hilkatten yaradılıştan geliyor yani bunu özenti deyip geçmek kesinlikle hatalı tutum belirlemek olur. Öte yandan oğluma vereceğim iki öğüt var hayatta biri asla hapse düşme biri asla ibne olma çünkü o çocuğun o kadar ötekileştirildiğini gördüm ki bir baba olarak eşcinsel bir evlada sahip olmak mı acı bu kadar horlanan evlada sahip olmak mı daha acı kestirmem mümkün değil..
Kutlu mutlu olsun evet.
Valla gerizekalısınız siz ona bakarsanız torbacılıkta özgürlük. Sonuçta alanında satanında rızası var.
Dünya götçüler günü kutlu olsun.
görsel
Anca gizli profilden göt yırtıklarına saygı duyarsınız.
Irkçılar ve dincileri rahatsız eden güzel hafta.
onur haftası mı? Lgbt ve onur ha? Onur ne demekti? Oxford sözlüğünde:
1.
kişinin kendi varlığına, kendi kişiliğine karşı beslediği saygı, insanı insan yapan iç değer.
"Bu onun için bir onur sorunu olmuştu"
2.
başkalarının gösterdiği saygının dayanağı olan özlük değer, saygınlık.
"Onun onurunu da düşünmelisiniz"

Lgbt topluluğunun tam olarak hangi kısmında bu değerler var? Trollemiyorum. Ciddi soruyorum.
Varlığınız yok. Çünkü insan oğlu bir erkek ve bir kadından oluşur. Kromozomlarımızda bu bilgi yer alır. iddia ettiğiniz gibi bu normal ve doğal bir durum olsaydı, aynı cinsiyetten olan insanlar üreyebilirlerdi. Aslında konu çok basit. Bizler insanız, doğarız, hayatta kalırız, türümüzün devamı için üreriz ve ölürüz. Doğal olduğunu iddia ettiğiniz şey 1 insan ömrü kadar hayatta kalabilir. Sonra yallah tahtalı köye. Ah sorry tahtalı köy bile yok. Sizi gömecek insan yok çünkü.
Insanı insan yapan iç değer lgbt onur haftası için hepimiz ibneyiz diye bağırarak sokaklarda kıyafetsiz dans etmek ise birşey diyemem. Ben buna bana göre yok diyorum.
Başkalarının gösterdiği herhangi bir saygı yok. Örnek, hatırladığım bir naif tweeti olarak: ibnelere ölüm.
onur isimli kardeşlerimize geçmiş olsun.
hak yolu var iken bok yoluna sapanların neresinde onur neresinde şeref var.

allah belanızı vere.
anlamıyorum arkadaş !!
cinsellik tamamen tercih meselesi, ne yaşıyorsan yaşa ama eşcinsel olduğunu bağıra bağıra yaşamak nedir. banane ulan!
Görüyorum ki Eşitlikçilikten, LGBTCiliğe kayma yaratan kutlama. insanlar arasında bir "Eşitlik" sağlanabildi mi ki? Kadın-erkek/zengin-fakir eşit olabildi mi ki Boy boy LGBT bayrağı sallıyorsunuz? Bayrak sallamadan "eşitlikçi", "özgürlükçü" olunmuyor mu? Bayrak sallamadan insanların hakları korunmuyor mu? insanların eşit olmaları ve özgürce yaşamaları için insanların profillerini gökkuşağı mı yapmaları lazım? Yanlış anlamışsınız arkadaş. Eşitlik ve özgürlük talebi böyle olmaz. Tüm insanlar için olur. yalnızca bir grup için değil!
dünya homoların hakim olduğunu düşünün, heterolar azınlıkta ve bu sözlükte aşağıdaki entrylerde olduğu gibi heterolara hakaret ediliyor, toplumun ahlakı filan deniyor, toplum içinde hetero gibiyimiş gibi görünmek zorunda kalıyorsunuz boyle davranıyorsun, insanlar sana sanki hapishaneden kaçmış suçlu imiş gibi davranıyor, doğuştan gelen bir l özelliğin nedeniyle, hoş olur mu, sanane benim ne yaptığımdan demi, ben haklıyım zaten düşünceleriniz dogmalarınız saçma dersiniz demi, evet aynen öyle, şimdi de öyle.

işte sadece biraz empati ve hiçbir şeyden bağımsız salt akılla düşününce herkese saygılı olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

nefret saçıp insanlık ötekileştirip hedef göstererek değil.

zor değil bunu yapmak.

şu rezilliğe bak, primatlara tüm insanların her şeyden bağımsız eşit olduğunu anlatmaya çalışıyorum ve bu yüzden zamanımı gidiyor.
Milyon dolar versen reklamını yaptıramayacağın dev şirketlere ne oluyorda her platformda bu illete destek veriyorlar?
oyunun büyüklüğünü görmemiz gerekir! Sanki lgbt+ bireyler çok mu umurlarında?
Tabiki Hayır!
Her ne kadar bu bir oyun demiş olsam da.
Bu bir oyun değil, bir savaştır. Kendilerine verilen görevi yerine getiriyorlar. Savaş sadece top'la tüfekle olmaz...
Ayrıca götünü siktiren adamın onuru mu olur?
Bak arkadaşım sizin yaptığınız ifade özgürlüğü değil net.
Siz toplum ahlakına aykırı bir ideolojiyi propaganda yoluyla topluma empoze etmeye çalışıyorsunuz.
Bunun aması maması olmaz.
güncel Önemli Başlıklar