bugün

Qwerty klavyeye sahip, Türkiye'de sadece turkuaz renginde piyasaya sürülen lg'nin kısa mesaj meraklıları için çıkarttığı tatlı görünümlü telefondur. Özellikleri:

2mp kamera
mp3 çalar
Yarı dokunmatik ekran
240x320 ekran
Threaded messaging
microSD kart girişi
Aydınlatmalı kayan qwerty klavye

An itibariyle fiyatı bilimum teknoloji mağazalarında 369tl olan telefondur.
normalin üstünde sms kullananlar için biçilmiş kaftandır
en güzel duyguların telefonudur.
güzel hoş telefon olmakla beraber amına koduğumun vodafonu 31 temmuz itibari ile ücretsiz ve tam uyumlu vodafone msni ni sitesinden kaldırmış. e ben bu telefonu iki gün önce almış olmakla beraber piç gibi ortalarda kaldım. evet lan sırf msne girmek için aldım fakat içimde patladı. bu ibneler sözlüğe bi daha reklam vermesin aq.
severek kullandığım telefon ancak bir kere servislik oldu. tek kötü özelliği wi-fi'si yoktur. ancak kullanışlıdır. severim yani.
en kısa zamanda edineceğim telefondur.
tripli telefon. atarlı biraz.
kendisi çok şık, ele yakışıyor, böyle ciks duruyor, bir de artık ucuzladı filan. (sms ve msn bagımlıları için zaten abisi, kendime benzetiyorum) ara sıra kızıp kapansa da anlaşıyoruz kendisiylen.
ancak dedim ya, atarlı.
az önce arkadaşa anlatırken farkettim, dedim sözlük de bilsin!
şimdi böyle duruyo masada, ışığı sönmüş, karanlık, içine kapanmış. birden parlıyo bu. ilk başlarda tırsıyodum inan. bakıyorum, iŞLEM YOK!, yazıyor. la noluyo? ilgi mi istiyon, kime senin tribin?
neyse geçen şöyle bi bakiyim dedim kendisine, iSTEĞiNiZ GERÇEKLEŞMEDi! yazdı birden parlayıp. noluyo, sen benim düşüncemi mi okuyosun?
bir de şu var, önceki telefonum; 'batarya doldu, lütfen enerji tasarrufu için şarj cihazını çıkarınız.' yazıyordu şarj olunca. vay be bilinçlendiren telefon. birden atarlı yeni telefonum, 'PiL DOLU!' diye trip atınca. noluyoruz?! oldum.
önceki telefonum, telefonu acınca, msj falan bakmaya çalışırken; 'lütfen bekleyin, sim tanımlanıyor.' derken, bu kırmızı cicişim; 'BEKLE!' yazıyor. hoş güzel.
ayrıca bazı şeyleri de ingilizce kendisinin. iletim raporları her zaman; message has been delivered to abcdef, diye geliyor.
böyle bol ekşınlı, zevkli, stresli, amaaaa çok ciciş pampiş bi telefon.