bugün

ferhatsız şirin gibidir.
hoş gelmiş 10 nesil yazar.
kendi başlığını açarak beni hüzünlere gark etmiş, üzmüş, bunaltmış yazar. e artık ne diyelim; hoş gelmiş..
kendini ezik hissetme dostum, bir sene sonra onbirinci nesil geldiğinde hepsini unutursun. koştur bakalım sözlükte.
Kendi başlığını açmasını yalnızlığına yormuş yazar. Belki de bu kadar acele ettiği için yalnızdır. Ha? *
sözlük ortamını önceden test etmiş yazar. kimin diğer hesabıdır, kimin siliği bilinmez. beni de ilgilendirmez.

iyi entryler yazması dileğiyle, hoş gelmiş. hadi selametle...
(#18125191)
aynştayn was here yazarı.
(bkz: tokmaksızdavul) dan bir farkı yoktur.
(#18126045)
ne yapmaya çalıştığını anlamadığım yazar.
(bkz: siklenmeyince troll olmaya karar vermek) örneği.
ilgi çekmiş yazar. Üzerine yoktur bu konuda. Ama o ilk on entrynin çaylaklık döneminde girilmiş olduğunu bilmeyen mal oğlu mal yazar tarafından da saçma sapan bir iftiraya uğramıştır. ot geldiniz saman gideceksiniz amk.
(#18126291) no'lu entryisini girmesinden sonra anında silik olmuş yazar.

(bkz: son sözler)
çabuk gitti dikkat edersen.
yıldızı parlamadan sönen yazar.
Ahlaksız ve sapık yazısı yüzünden silik yemiş yazar.
(bkz: uludağ airlines iyi yolculuklar diler)
tuzsuz ayran.
uludağ sözlükten uçmak, ''türk hava yolları''ndan daha rahattır.
bakınız: yazar.
mecnun ç. dır.
itiraf ediyorum bu bendim. On gün ceza almıştım ben de vakit geçirmek için bu hesabi açtım sözlükte. 12 saatte on entry girdim. 24 saatte yazar oldum, 36. Saate uçuruldum. kominist bey de iyi uçuşlar dilemiş asdfsafd. Gitmedim la burdayım hala.
Yalnız modları nasıl yedim ama, bu sefer ben olduğumu anlamadılar ahaha.
birinin fake'sidir, bunu başarı olarak saymaktadır ama sözlükte 10 fake hesabı olanları görünce havası sönecektir. (bkz: modern tayfası)