bugün

sike sike büyük türk milleti dedi az once. yüzü düştü ama sikerler o yüzü bir gün.
An itibarıyla yeminini kafasına silah dayanmış gibi zorla etmiştir. Beğenmiyorsan vekil olmayacaksın zamın evladı!
Yuzunun hali gorulmeye degerdi.ya buyuk turk milletinin meclisi orasi ve sen bu milleti turk kurt cerkez laz diye ayiramayacaksin.evine gidince acip yeniden izle o ani ki alisman uzun surmesin.
bu adi de vekil oldu ya sözüm yok artık.
her yemin edişinde bir sıkıntı ortaya çıkarmayı başaran isim. sözünde durmayacak kişi neden yemin eder bilmem.

(bkz: leyla zana tipi meclis yemini)
Seçim hükümetinde akp'nin bakanlık vermeyi düşündüğü şahıs.
ölüm orucuna başlamış,
hevalleri de topla hepiniz başlayın, ölene kadar da bırakmayın.
Allah tamamına erdirir inşallah "ölüm" orucunda başarılı ve muvaffak olur.
darısı tüm bölücülerin başına.
Allah tamamına erdirsin. ..
Ölüm orucuna başlamış. Allah ölmüşlerine kavuştursun. Diğer yoldaşlarını da yanına alsa keşke. Başarılar diliyorum.
Ölüm orucunda desteklediğimiz hewal.
Olum orucuna girmiş. Bu tutumunu destekliyor ve açlıktan ölmesini bekliyorum.
hemşeri ve toprak olduğum için utandığım şahsiyet..

birde kürt halkının haklarını savunuyoruz derler.. siz ilk önce silvan'dan aldığınız haraçların, oradaki tarihi eserleri çaldırmanın, hizmet vermemenin hesabını verin. benim garip hemşerim de bilmeden orada onlara yardım ettiğinizi sansın.

bu dünya bitecek allah'a nasıl hesap vereceksiniz.

memleketimin adını kirletiyorsunuz, kendi pislik bedenleriniz ile.. allah şahidimdir sizden mahşerde hesap soracağım...
gebersin kaltak.

bir terorist eksik olur.
Erdoğan'ın ex aşkıdır kendisi. Bir ara Erdoğan'la hergün buluşup ülke siyasetini konuşuyorlardı.

görsel
asker polis kattilerini destekleyen kürt karısı .
Ülke olarak zor ve üzüntülü haberler aldığımız bu günlerde yüzümüzü güldüren tek olumlu gelişmeye imza atarak ölüm orucuna başlayan kişidir.
(bkz: hadi inşallah)
Bunlar koyun sürüsü olduğundan dolayı tüm pkklıları ve destekleyenleri ölüm orucuna başlamalarına davet ediyorum.Umarım başarılı olurlar.ülke rahatlar hem.
Başlamış olduğu ölüm orucunu sonuna kadar destekliyorum.
Oruç gibi mübarek bir kelime senin ağzına yakışmıyor. Sen direkt ölüme yatsana.
Bir yaratık.
ölüm orucuna yatacağını beyan eden terörist. bu kaçıncı ölüm orucu yahu? ben sayısını unuttum. ulan millet diyet yapar zayıflayamaz bunlar ölüm orucuna yatıp kilo alıyorlar amk!.
ölüm orucuna başlamış kişidir.

allah kabul etsin diyoruz. sonuna kadar devam etmesini temenni ediyoruz.

cana geleceğine mala gelsin.
Bu toprağın insanlarının, birbirlerine küfretmeden tartışabileceği tek bir konu gösterin; kendimden geçip, serhoş olacağım. neden ve nasıl bir ortak yaşama kültürümüz yokmuş, şimdi daha iyi anlıyorum.
leyla zana hanımefendiyi, şimdi daha iyi anlıyorum. o hanımefendi, bu işi, şu çözer dediğinde, niye o kadar küfür yediğini; onun öncesinde, sarışınlığıyla başbakan olmuş zatı muhterem ve şerikleri tarafından 10 yıl hapis yatırıldığını; 10 yıl boyunca niye bir kere gıkını bile çıkarmadığını; kürt liderleri diye geçinenlerin, onu niye hiç sevemediğini, şimdi daha iyi anlıyorum.
o hanımefendi, bu topraktaki tüm halkların, dahası aynı halkın içindekilerin birbirine nasıl düşman olduğunu, hepimizden iyi biliyormuş ve yine olamazı, olmayacağı, olmaması istenene karşı çıkıyormuş. barış istiyordu. düşündükçe, tarttıkça daha iyi anlıyorum, bu ülkenin en iyi düş kuranları, en gerçekçileri. leyla zana, olmayacak barışın, düşünü kurdu. çünkü, kürt halkı, kendi içinde barışmamıştı ve onların derdi barışmak değildi. son 30 yılda, devletçi korucular - gerilla diye 30.000 lik düşmanlar yaratmışlardı. hanelerin nüfusuyla çarpın... osmanlı'dan miras, aşiret düşmanlıklarını da ekleyin. kendilerini ilk kez güçlü gördükleri anda, kendilerine düşmanlıklarını anımsadılar.
leyla zana hanımefendi, kaybedeceksiniz. çünkü, a. öcalan sizden nefret ediyor, cemil bayık ondan daha çok nefret ediyor. gerilla dedikleriniz, size yalnızca yaklaşılamayacak denli harika olduğunuz için saygı duyuyor. hak ettiğiniz harika, ilmik ilmik dokuduğunuz saygınlığınız, zavallılığı aşamamış ırkçı kürt nefretinin elinde kaldığında, yine bir avuç kalmış insan ağlayacak arkanızdan.
her yerinden koparılmış ermeniler için ağlamayı bir yana bırakın, son temsilcisi (ayıp ama) hırant'a, ölümünden sonra bile kin kusanlar gibi, size de kin kusanların arasında boğulacağız.
ve bir gün dünya, insanlaşmışların dünyası olduğunda, ben de o rezilliklerin arasında kalacağım. siz hep, birileri için bedel ödeyenler ve bizim gibi korkak suskunlar veya suskun korkaklar için, baş tacı olarak kalacaksınız... ermeni yoktur, kürt yoktur, türk yoktur, alman yoktur, eskimo yoktur, diyebilenler için... iyi ki varsınız.
rte'nin başkan olmasını isteyen çirkin bir kadın.
Ulan yine yemin etmeyi becerememiştir!