bugün

teröristçilik oynarsa bedelini öder.
Şehir tiyatrolarından atılmış, malesef fikrini söylediği için atılmış tiyatro sanatçısı.
şehir tiyatrolarından atılan tiyatrocu.bu adam nereden para kazanacak şimdi? gezi olayları esnasında hesabına yatan dolarlar da suyunu çekmiştir.yazık.
isabetli bir karar alınmıştır. terörist kim olursa olsun cezasını çekmelidir.
akp'nin kuklası olsaydı o tiyatronun en tepesinde olurdu şimdi. siyasal duruşu ne olursa olsun kişilerin siyasi görüşlerinden dolayı bizden değilsin diyerek cezalandırılması hiç hoş değil.
insanlar sol görüşlü olabilir, sosyalist olabilir buna karşın muhafazakar'da olabilirler bir kişinin siyasi görüşünden dolayı işinden edilmesine akıl sır erdiremiyorum. üzümcü bir yerlerde çıkıp sayın erdoğan'a padişahım çok yaşa deseydi sanırım durum çok daha farklı olurdu.
hükümet hakkında yaptığı yorumlarından dolayı istanbul şehir tiyatrosundaki görevinden men edilmiş sanatçı.

http://www.hurriyet.com.t...elebek/keyif/29900607.asp

geçtiğimiz cumartesi harbiye açıkhava daki oynuna gitmiştim ve her anlamda krallığını gösterdin güzel adam.

senin de dediğin gibi, hakkınızda ki bu karar siyasidir dolayısı ile geçicidir.
uzun adamın kendinden olmayan herkesi sindirmesi eylemine sanatçılarla devam etmesi sürecinde işinden atılmış sanatçı, tiyatro oyuncusu.
kendisinden zerre hoşlanmadığım adam.
gördüm ki bu bay postalanmasının ardından - kendisini postalayanlar kendisinden farksız değiller - ağlak şeyler yazmış. bir okuyayım dedim.
çok geçmeden "Türkiyeliler" yazdığını gördüm daha da okumadım. Git Türkiyelilere ağla Üzümcü. Biz Türklerin umrunda dahi değilsin.
Sanatçı doğası gereği muhaliftir. Sistemin aksayan kötü ve yanlış tarafını sanatıyla eleştirir, kral çıplak diyebilir. Seversiniz ya da sevmezsiniz ama silahı sanatı olan birine bu yapılan resmen faşizmdir. Şahsım adına kınıyorum.
ben de diyorum o kadar yeteneksiz olduğu halde tüm rolleri nasıl kapıyor diye.
birilerinin maşası olunca rol kapmakta kolay oluyor tabi. ama bir yere kadar!
ben kovulmasının geç kalınmış bir karar olduğu inancındayım. böyle içinde pislik barındıran kişiler bir daha tv de, tiyatroda, sinemada görmek istemiyorum.
adam bir bakıma siyaset yapmak zorunda. çünkü zerre yeteneği yok. ama birilerinin istediklerini yapınca en kral rolleri de kapıyor, yılın en iyi erkek oyuncu ödülünü de alıyor.
hadi siyaset yapma da al bakalım bir tane ödül. mahalle kahvehanesinde bir tane fıkra bile anlatamazken yetenekli diye anılmak insanı birilerinin istediklerini yapmaya zorluyor tabii ki.
paralelci tiyatro oyuncusu.
(bkz: Ya levent kardeş çok rahat konuşuyorsun)
'niye gidiyoruz şama yahu, şamda ne işimiz var bizim'...
bu ülke vatandaşı olduğu için haksızlıklara maruz kalan adam. evet adam.
bir partinin başına geçse milyonları peşinden sürükler. dilerim gelecek seçimlere kadar bu önerimi dikkate alır. evet sanatçılığına lafım yok ama bu ülkenin bir adama ihtiyacı var levent.
Avrupa yakasinda oynarken sevdigim bir oyuncuydu sonra yakismayan durumlara kalkisti.

Bu memleket senin kahpeligini unutmicak.
Çok sevdiğim bir oyuncu, bir insandır kendileri, onu sevmeyenleride kınıyorum.
şu kasıntı hareketleriyle ne kadar tiksindirici.

şu ben herşeyi biliyorum ben sanatçıyım tafraları.

bu memlekette sanat adına ne yaptın desen , 3-5 kişinin izlediği 2-3 sinema ve tiyatro.

hadi sanatı sanat için yapıyor diyelim bir allah ın kulu üstad diyeceğimiz bir adam çıkıp da bu adam harika sanat eserleri ortaya koyuyor demedi arkadaş.

hele şu şehir tiyatrolarından atıldığı günden beri çağrıldığı her yerde ağlıyor.

devrim yapacakmış beyefendi , sanatçı arkadaşları da onunla aynı düşüncedeymş , korkmuyormuş.

ya arkadaş senden korkmayan milyonlarda var , o ne olucak.

ha gerçi onlar çomar bidon kafalıydı değil mi ?

kullanmayı seversiniz söyliyeyim , tam bir faşistsiniz.

olayları dramatize etmeyi , şova dökmeyi iyi bilirsiniz çünkü bu işle meşgülsünüz.

sanatınızla gündeme gelmek işinize gelmiyor , çünkü sizde biliyorsunuz ki ortaya koyduğunuz sözde ''sanatsal'' çalışmalar boş beleş.

bu yüzden siyasi düşüncelerinizle piyasada var olma çabanız.

bence biraz daha çırpının , mücadele edin , çünkü batağın tam dibine batmanızı istiyorum.

cinslerinizin tükenmesi dileğiyle.
2 açıdan yarrağıma benzeyen herif.
1. yarrağım gibi uzun.
2. kafası aynen yarrağımın kaffası gibi çalışıyor.
Bir yaz gecesi rüyası, tiyatrosunda izlemiştim. Oyunculuğu aham şaham olmamakla beraber, pek tanınmaması normaldir.
FIKRLERI GUZEL INSAN.
kendisini sanatçı olarak değil siyasi fikirlerinden tanıyorum. buda bir sanatçı için üzücü bir şey olsa gerek. özetle, sanatla gelemediği yere siyasetle gelmeye çalışan acınası insan.
şöyle bir konuşma yapmıştır; https://m.youtube.com/watch?v=7L6hwOVPV30 .
insanların ekmeğinden olmasından zevk mi alıyorsunuz?

iyi kötü yıllarını bu işe vermiş insanlar, sırf iktidara muhalif diye işlerinden oluyor. karşı duracağınız yerde alkışlıyorsunuz. yarın devran döner, aynısı farklı bir biçimde başınıza gelir, o zaman nereye ağlarsınız bilmiyorum.

zorla rövanşist yaparsınız insanı.