bugün

1992 yılında ki fenerbahçe - galatasaray maçında saha içine girip futbol, oyuncularla yaptığı röportajları her biri gözlerden yaş getirircesine komiktir.

levent özçelik: gel... evet neler söyleyeceksin, gün çok büyük..
müjdat: söylenecek birşey şu an yok. bütün herşey "hakemin başlama vuruşuyla" başlayacak.

------------------------

tanju: bugün inanıyorum ki "güzel bir sonuçla buradan galip gelmek istiyoruz"

------------------------

levent özçelik: nereden sakatlığın gösterir misin bize ?
engin: büyük parmağımda.. bi lokal anesteziyle oynuyorum

teknik direktör: sonuç için; maç öncesinde şartlar yarı yarıyadır. *

------------------------

(tanju 9, oğuz 4 numaralı formayı giymiştir, sonrasında olaylar gelişir)
levent özçelik: oğuz ve tanju 10 numaralı forma esprisinin kahramanları.. artık çözümlendi mi ?
oğuz: zaten herhangi bir sorunumuz yoktu bizim, tabi ki çözümlendi.

(levent özçelik oğuz'un arkasını çevirir..)
levent özçelik: şu anda sana bakıyoruz, 4 numaralı forma..

(tanju arkasını döner)
levent özçelik: sende 9 numaralı forma

tanju: zaten bu problemi, polemiği yapan bizler değildik.. "sayın basındı, mensuplarıydı"

------------------------

(yazı-tura atılır, gsli ismail kaleyi seçer)
levent özçelik: neden ismail ? neden bu taraf ?
ismail: kaleci öyle istiyo..

------------------------

levent özçelik: evet sayın çakır ne diyeceksiniz bu maç için?
ahmet çakar: zor maç.. her maç zordur esasında her maç da kolaydır
umarım herşey çok güzel olacak
levent özçelik: zemin nasıl biraz kaygan gibi
ahmet çakar: biraz kaygan ama normal, bu hava şartlarındaaaa bu zemin normal
levent özçelik: sertlik konusunda müsamma?
ahmet çakar: zaten fifa'nın kuralları belli, bu maçta göreceksiniz neler yapacağımı

------------------------

(ümit bir pozisyonda biçilerek sakatlanır, kendisi saha içinde tedavi edilmektedir)
levent özçelik: ümit nedir problem ?
ümit: valla gördüğünüz gibi bomboş gidiyordum, arkadan vurdu ya. (ama bu pozisyonda ümit ağlamaklı konuşmaktadır)

(bkz: şaka gibi)

http://www.youtube.com/watch?v=biSIPUoE8bM
Oha belarus’a, lüleburgaz diyordu az daha. hahhahahahh
görsel
köyt diye kasıcam derken, anlık bir pozisyonda yört diyerek yardırmıştır. alışmadık götte durmuyo işte ne zorluyon!

fan bronşkot, bularuz, köyt, etu, fan pörsö v.b. yedin be maçı, sinirlerim bozuldu izlemiyorum, aşk-ı memnuya dönüyorum.
ahaaa 24 haziran 2010 kamerun hollanda maçının 23. dakikasında resmi açıklama yaptı hollandalı ve kamerunlu spikerlere sorarak test etmiş. sanırım ya hollandalılar fena makara yapmışlar levent özçelikle ya da en kafası güzeline denk geldi*
farkli bir anlatım şekli var bu adamın hafif bir rahatlık var. önünde rakı sofrası olduğunu düşünüyorum maçları anlatırken.*
sırtı arka tarafa dönük nedir levent abicim yahu?
--spoiler--
enkubu bir sonraki maçta yok ama bir sonraki maç da yok...
--spoiler--
yürü be levent babaaa..
(bkz: gafffa vuruşu)

çok fazla açılay izlemiş galiba..
fransa turnuva başında favori değildi dedi ya la!

hahahhahahahahhahahahahhHah.
24 haziran 2010 kamerun hollanda maçında yapmış olduğu anlatımla sanırım bizimle dalga geçmek istiyor.
(bkz: köyt) (bkz: mataysın) (bkz: şitekelenburg)
yaşı yetenler bilir. galatasaray'ın tarihi 5-0'lık neuchatel xamax maçı ne hikmetse canlı olarak televizyonda verilmiyor. o gün orta okulda dersimiz var. beşiktaşlı olmamıza rağmen avrupa'da tüm türk takımlarını delice desteklediğimiz zamanlar tabi. maçı radyo'dan dinlemek için dersten kaçtık. işte o gün radyodan maçı canlı anlatan levent özçelik'ti. levent özçelik o maçı anlatırken ağlamıştı. her golde biz de arkadaşlarla coşmuştuk. bu arada maç sonu televizyondan yayınlandığı zaman ise maçı ilker yasin anlatmıştı.
öve öve bitiremediği takımı 3 gün önce çatır çutur ezip geçen Fenerbahçeye küfürlü tezahürat sırasında buradan kimler geldi kimler geçti diyerek napoli ve benfica beraberliklerini örnek gösteren spiker. evet beraberlik. ayrıca cehennem (!) dediği vodafone parkta tarihin en kötü Fenerbahçesini yenememiş bir takımı arşa çıkarmaktadır.
montolivo'yu montolino, dirk kuyt'ı dirk köyt, van bronckhorst'u fan bronşkot olarak okumasına rağmen ısrarla doğru okuduğunu iddia etmekte..