bugün

s. Pippen'in miami'nin kazandığı son maçtan sonra yaptığı açıklama. Lebron'u severiz sayarız ama karşılaştırdığı adam majesteleri.
saçmalığın daniskasıdır.
scottie pippen'ın bunadığını gösterir. ne içtiyse aynısından istiyorum. lebron james'in çok fazla hayranı olabilir, iyi bir oyuncu olabilir ama asla tek başına winner olamaz bu adam. geçen yaz king james iddiasından kendisi vazgeçti. eğer majesteleri gibi olmak isteseydi elini taşın altına koyar ve ya cleveland'da kalırdı ya da knicks'e geçerdi. şampiyonluk yüzüğünü takınca tek başına takmış gibi bir havası olmayacak yanında wade ve bosh vardı ondan aldı denilecek.

celticsliyim ama lebron önce bir kobe olsun ondan sonra bakarız.
(bkz: yok artık lebron james)
bunu söyleyen scottie olunca insanı daha fazla şaşırtan bi olaydır. adam jordan'ı canlı izlemekten öte aynı havayı soludu her maçta, yazık dedirtir..
Ben de dahil olmak üzere Jordan sevenler tarafından "mindfuck" yaşanmasına sebep olan hadisedir.

Ama gerçek öyle değildir. Yanlış anlaşılmıştır, daha sonradan Twitter hesabından açıklama yaparak, "Şu anda karşılaştırdığım falan yok. Benim söylediğim, LeBron'un bir gün Jordan'ı yakalayabileceği ihtimaliydi." demiştir ve doğru olanı da söylemiştir.

Jordon futbolun Maradona'sından çok daha fazla şey ifade ediyor bizlere. Ama bu kimsenin onu yakalayamayacağı anlamına da gelmiyor. Şu anda asla değil, ama bir gün LeBron'un Jordan olamayacağı garantisini kimse veremez bize.

Messi bir Maradona değil şu anda, ama onun kadar kupa ve madalya kazandığı zaman geçebilir, neden olmasın?
(bkz: ebenin amı scottie pippen)
ancak tavlada meydana gelebilecek durumdur.
(bkz: sen ne diyon lebram)
scottie pippen'ın majestelerini pek sevmemesinden kaynaklı bence. hatta içten içe bir çekememezlik var. ismet inönü misali.
"mj'e sahada ne yapması gerektiğini söylemiyordum ama sana söylüyorum"
phil jackson'ın kobe bryant'a verdiği unutulmaz ayardır.

bende buradan pippen reyiz'e sesleniyorum;
herkes bir gün michael jordan olmak ister,ama o her gün michael jordan'dı.

buradan çıkarılacak sonuç ise.
yok artık ebesinin amı ali sami lebron kim jordan olmak kim.