bugün

de facto sayılır mı.
selia'dan önce ben öveceğim.*

Ben tişört ve chicco pantolonlarına bayılıyorum. hem çok ucuzlar hem çok rahat Kusura bakmayın da kızlara yalaklanmak da bir yere kadar; bir kıza hoş görüneceğim diye gidip beymen'den vakko'dan giyinemem; zaten kasada para verirken kalp krizi geçiririm.
on numara tişörtler var gerçi hanım bir yıkamaya dönüyor diyor ama çokta şi değil.
...Dedi ve pazar poşetlerini omuzlayıp babasının toros'unun köpekliğine yan oturarak uzaklaştı.

işin özü şu aslında. Beyin bomboş. Düşünmek, düşünce üretmek çok uzak bir ihtimal. Ee bu kadar boşluk anca bez parçaları ile örtülebilir bunların yaptığı da bu. O kafa dolu olsun marka en son konuşacağı şey olur ama yok işte. Boş bidondan çok ses gelir.
Karakteri ucuz olmasın da üstündeki çok önemli değildir.
bu düşünceye sahip insanların vakko ya da massimo dutti giyenler için havlayabileceği gözlemlenmiştir.
ne çirkin bi düşünce. sahibini anlatıyor. bunun yaninda oraya vereceginiz parayla pazardan alin kardeşim. iyi çıkma ihtimali var en azindan. ozellikle erkek kiyafetleri çok kotu renk atmalar form kaybetmeler yirtilmalar vs.
insanları giydiklerine göre yargılayanlar daha da çöptür de neyse bu marka düşkünleri anlamaz. Batsın markalarınız!
henüz tanışmadık demek, yazık.
Sensin çöp. Lcw candır.
Neden çöp olsun? Asıl çöp olan bu zihniyette düşünendir.

3 yil önce 20 tlye bir pantolon almistim, bir dünya ödedigim markalardan daha kaliteli cikti.