bugün

ukteyi veren: larker (28.06.2007 13:26)
uktecinin notu: nedir

entry: bildiğin üşengeçliktir.
berberlerde sıkça gördüğümüz eylemdir. evde de denenebilir fena olmuyor.
barışarock ta sıkça görülen sorunsaldır. lakin el-yüz yıkayacaksınızdır ve bir bakarsınız lavabonun tümü saç yumağı içindedir ardından hızla dudaklarınız oynamaya başlar aklınıza geleni söylersiniz daha sonra yıkanmaya ihtiyacınız olur aynı şeyi yapmamak için çok çabalarsınız lakin yapmak zorunda kalırsınız çünkü kafanızda artık tek hücreli canlılar yetişmeye başlar ve utanırsınız binbir pişmanlıkla yıkarsınız kafayı lavabonun içinde.

(bkz: ohh miss)
musluğun ucu ile lavabonun arasındaki mesafe ve açı, bu eylemin ızdırap eşiğini belirler. lavabo çok küçük,mesafe çok dar ve açı çok orantısız ise suyu kafanızın arkasına yetiştiremezsiniz, kafanızı sık sık musluğa çarparsınız. başınızı aşşağıya doğru tuttuğunuzdan burnunuza sürekli su girer. mesafenin uzun olmasıda suyun omuzlarınızdan sırtınıza inmesi demektir. yada en az iki metre çapınız göl olur ki ben akabinde hep unutup, yeni giydiğim çoraplarla basarım o birikintiye.
diğerlerine ek olarak kafanız normalden büyük ise oldukça acı verir. musluğun bir yerinize kaçması an meselesidir.
üşengeçlik filan olmayan eylem. özellikle saçlarınız uzunsa bayağı bir zaman kazandırıyor.
erkek arkadaşının randevuya bir saat kadar geç kalma nedeni.
+++ya aşkım önce jöle sürdüm baktım olmadı yıkadım işte lavoboda bıdı bıdı bıdı....
hemen her sabah yaptığım iş. güne lavaboyla öpüşerek başlamak çok orgazmik lan..
sırt ağrısına neden olur. fakat duş almaya erinenler için güzel bir yöntem.