bugün

Laptopa karamel macchiato dökmekten daha az can yakar. Çok pahalı lan macchiato.
üç defa tekrarladığım hadisedir. ilk ikisinde ilk laptopum pert oldu ve yeni bir lenovo aldım. geçen ay onun da üzerine dökünce anakart ve klavye değişti 609 tl'ye patladı. artık daha dikkatliyim. ama aşağıdaki bakkalın dediğine göre bende gizli tansiyon * olabilirmiş. bakkalın bu müthiş teşhisi beni şaşırtmadı değil. özellikle bilgisayar başında oturmaktan kilo alan insanlar bu hipertansiyona bir baktırmalı. kaza ve dikkatsizliğin altında yatan neden sadece dengesizlik olmayabilir.
(bkz: laptop yellow label)
1000 doların göte kaçmasıdır.
insana evlat acısı gibi koyacak olan acı bir sonuç doğuracak olandır. üzerine çay dökülen, candır, canandır.
laptopu tepsi niyetine kullanan sivri zekalı genclerın sıkca karsılastıgı durumdur...
laptopa bira döktükten sonra çöpe atmak zorunda kalmaktan daha iyi bir hadisedir.
(bkz: format at geçer)
(bkz: hayattan bir anda soğutan şeyler)
aynı anda başından aşağı kaynar su dökülmesidir.
çay değil de votka dökeni ilk defa görmüş oldunuz. (bkz: ben)
kullandığım laptopa dökmem halinde, abiminde beni denize dökmesiyle son bulacak sakarlıktır.
malum günden beri enter e her çöküşümde beraberinde ş,i ve ü sesleri ile virgül hedesi de aşka gelip entere eşlik ediyorlar. sanki sırf ibneliğine, o günü beynime kazımak istermişçesine yapıyorlar. space den bahsetmeme hiç gerek yok; bastığımda üstünde ne var ne yoksa çekiyor kendine, sapık oldu çıktı o da...
laptopa çay dökmek laptopun kişiliğini direk etkiliyor.
laptopun başında bi elimde cay birisi ile de başlıkları gezerken görmüş olduğum en yaran başlıktır.
telefon diyaloğu, istanbulda servise yollanmış toshiba marka laptopun başından geçenler üzerinedir... yaşanmış bir olaydır.

bilgisayar mühendisi: laptopun sorununu teyit etmek için aramıştım.

ally mcbeal: tabi tekrar edeyim. ekranında çizgi oluştu. bazı harfler ve touchpad çalışmıyor.

bm: hanfendi garanti kapsamından çıkıyor bu onarımlar.

ally: yok yaa daha garantisi dolmadı. * hiç bişede yapmadık biz. girer girer o garanti kapsamına. *

bm: bilgisayar mühendisiyim ben.

ally: bende mühendisim bırak ya... *
bm: hanfendi çay, vişne suyu ve büsküvi kırıntıları dökmüşsünüz tabiki çalışmaz. piknik yapmışsınız pikniiiik!!!

ally: tamam yollayın geri siz !'^+%&/(....
normal bir klavyeye nazaran daha hassas bir klavye düzeneğine sahip olduğundan bir damla sıvının bile yakıp yıkacağı, tamiri pahalıya patlayacak olan, yapılmamasına dikkat edilmesi gereken eylem.
çayın miktarı derecesinde laptopun ya..ağı yemesiyle sonuçlanabilecek hadisedir.
çayın içindeki şekerin cihaz içinde elektroliz yapmasıyla ana kartın yanması dolayısyla laptopun artık kullanılamaz hale gelmesine neden olan durum.
toshiba laptoplarin bir kismi uzerinde gercekle$tirilmi$ ise tek yapilmasi gereken ters cevirip bir sure sallamaktir. tabi klavye icin gecerlidir. havalandirma izgaralarindan cay damlatan bireyin malligina kelimeler yetersiz.
Klavyede sigara söndürmekte ayrı bir meziyet olsa gerek.Ardından çıkan izmaritlerle, kaybolan "W" tuşunu da yapmak önemlidir.
-olm bu ne biçim bir şey konuşuyor şarkı söylüyor hatta resimlerimizi bile gösteriyor bir de ufacık.
+hehe öyledir walla çok para verdim sizin köyde yok mu hiç bunlardan.
-Yokh ya nerden olsun. Neyse hava da sıcak hararetimizi alır ben bi çay dökiyim geliyim. Buna da çay dökiyim mi.
+ hönk.
(bkz: laptopu çaya batırmak)
yaninda simit olmadan yapildigi takdirde anlami olmayan eylem.
dökülen çay şekerli ise kuruduktan sonra dayayın bacağınızı ağda yapın oh mis..
fırsatları kaçırmayın.
(bkz: laptop un klavyesine yanan sigara dusmesi)
(bkz: laptop un uzerine sivi dokmek) *