bugün

ucuz olanı sogutmayan pahalı olanını kullanmadığım.
Alienware'da gerek olmayan hede.
çoğu aslında bir halta yaramaz veya 1-2 derece fark ettirir. Dizlerinizin ısınmamasına sebep olması yegane kullanım amaçlarından biridir.
Oyunlarla aranız iyi değilse ve yeni nesil laptop ise almanıza gerek yoktur. Oyun hariç maksimum 60 derece sıcaklığa ulaşan modellerdir.
benim evdeki hurdanın kocası. o olmadan çalışmıyor. utanmasak lada otomobil gibi harici vantilatör taktıracağız. amd malum.
Asus alırsın, öyle bir şeye ihtiyacın kalmaz.
Laptopumla aramızda ki sıcak ilişkiye bir soğutucu giremez.
placebo efektir bu sıcaklarda.
tek fanlısı mı yoksa 3 fanlısı mı makbul olduğu bilinmeyen alettir. yardım ediniz.
ısınan laptopun soğumasına yardımcı olan süper alettir. ciddi anlamda performans farkı yarattığı kesin.
görsel
her laptop için gerekli olan parçadır. olmayanlar yakında anlar ve edinirler.
ayrı ayrı alınırsa daha ucuza gelecek aparattır. (bkz: lap soğutucu), (bkz: top soğutucu). *
dikkat edin, soğutucunun üflediği yer, laptopınızın hava aldığı yere denk gelsin. yoksa herşey anlamsızlaşıyor. yani hortum göte değil ağza denk gelecek. ben iki yıla yakındır bir boka yaramadığını savunarak ancak inatla kullandım bu soğutucuyu. en sonunda akıl ettim "acaba neresine üfürüyor" diye. şu an mutlu bir aile olduk, ben, laptop ve soğutucu. ne kadar da malım!
macbook sahibiyseniz ihtiyaç duymayacağınız üründür.
bilgisayarımın dili olsa ilk isteyeceği şey.
vantilatör niyetine kullanılamayan ürün.
Yazın sıcağında kendimiz için kullandığımız ama laptop için satın aldığımız ürün.
hp ye derin dondurucu gerekmektedir.
bakır kasalı olanı makbuldür efem taşakları yakmamanız dileğiyle.
sıcak günlerin can dostu. özellikle alttan verdiği havanın nasıl dağıldığı çok önemli. zira bazı bölgeleri tam soğutamayabiliyor.
http://galeri.uludagsozlu...m/g/laptop-so%C4%9Futucu/
cimrilik yapılmadan iyi kalite bir tanesinden alınması gereken bir alettir, daha sonra 40-50 tl verip benim gibi sadece dizim ile bilgisayar arasında bir bariyer olarak kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
ne yazık ki aşırı sıcak yaz aylarında, pahalı olanlarının da fayda etmediği araç. kullanmakta olduğum logitech soğutucu, haziran sonundan beri pek bir işe yaramamakta, laptopun temmuz ortalarında ise ısınıp ısınıp kapanmaya başlaması gına getirdi sonunda.
aşırı ısınmayı önler. aleti varmış onun hiç kullanmadım. bazen bir torba buz, bazen saç kurutma makinesi, bazen de vantilatör kullanırım.