bugün

genelde "benım laptopum var" tarzında dıyalogları sozluk ıcınde yaygınlastırmak ısteyenlerın yapacagı durumdur.
mecburi laptop kullanmak, sozlugu ben' siz dusunememek icin fedekarlık etmektir *
klavyesinde yazarken cıkan farklı sesle birlikte, tuslara dokunustaki farklılıgı hissederek entry girmektir.
ben de laptopla giriyorum da diğer entyrlerle aynı gözüküyor lan, niye belli olmuyor laptoptan girildiği.. ne anlamı kaldı şimdi laptoptan girmenin ama..
sözlük formatında entry girmektir.**
pek bir ayrıcalığı olmayan durum. laptoptan giriyorum entry'leri, gene eksiliyorlar, durduramıyoruz...
sevişirken entry girmeyi kolaylaştıran durum. ah bir de wireless alsam, şu adsl kablosu dolanmasa...

(bkz: geçen gün yine sevişiyoruz)
*
Ayağını kırmış ve 3 ay boyunca yatağa mahkum olmuş benim gibilerinin pek bir sevdiği eylemdir. Her gün wireless ve laptopu icat edenlere hayır dualar ettiğim bir olaydır ayrıca.
(bkz: bim in laptop satmasi)**
(bkz: laptop ile entry girince hava attığını sanmak)
muhtemelen yazar kişinin bir yandan "aman allahim ne kadar marjinalim" diyerek diğer yandan gülücükler içerisinde cool cool entryler girerek ortama marjinal bir hava katmasıdır. elinde viski şişesi ve ropdöşambr ıyla görebileceğimiz bu kişilerin eksilenmemesi için de hiçbir sebep yoktur aslında.
(bkz: desktop ile entry girmek)*
belki ilginizi çeker
(bkz: yazın desktop kullanmak)
entry mause ile girilmediği için desktop ile entry girmekden farksızdır.
internetin kaçak olduğu ihtimali vardır.
eğer masa üstünde entry girmekten daha farklı bir hazzı varsa söyleyin ona geçeyim diye isyana süreklemiş, kafamdaki çocuklar için üretilmiş bulunan selocan şapkasını(evet iki de anteni var) yerlere vurmaya kadar sinir raddesimi yükseltmiş, hey heylerimi tepeme çıkarmış, cinleri tepeme toplamış bulunan konudur.

tanım olarak: masa üstünde yazı yazmaktan farksız olan eylemdir.
(bkz: macbook pro ile entry girmek)
(bkz: netbook ile entry girmek)