bugün

laf arasında mizah yapan.

"...tarkan evet. dönemin yıldızı. kızların delirdiği adam. o zaman, şu malum fotograflar da piyasada yok. ''oh keyiflerde abim''. ee bizde ufağız daha, özeniyoruz tabii. öyle sert bir imaj da yok henüz. naif, mülayim bir tip işte. zıpırlık falan desen namümkün. malum, anne var tepemizde. bir de sinirliydi o dönem, stress topu muyuz evlat mıyız ben de çözemiyorum. bir garip yani. ''anne vurma ya! attım onları ben kafadan, ama böyle yaparak kendini ele veriyorsun. olmuyor ki!'', bunu da bir ara ele almamız lazım, anlaşıldı. not düşelim. neyse efendim ne diyorduk? ha, tarkan. ne günlerdi ya! beyaz atlet üstüne beyaz gömlek, abovv! nasıl bir dönemden geçmişiz de haberimiz yok yahu. ihtilal olsa daha iyi lan. neyse geçti artık diyeceğim ama yaşandı bunlar. saygısızca ya da değil, biz yaşadık bunları. tıpkı şimdilerde transformers'ı sinemada gördüğümüzde nasıl heyecanlanıyor, '' ne günlerdi lan'' diye iç geçiriyorsak bu da böyle bir anımızdır işte. kaçamayız bunlardan. hepimiz 90'ların ürünüyüz. cernobilden etkilenenlerdeniz misal. var ya, bu amına koduğumun cernobili sanki bu dengesizliğim de baş müsebbibi gibi geliyor ya neyse, bu başka konu. sonra söveriz ona da sorun yok.."

tamamı için: (#2722660)
(#2722660) pek bir hoş gelmiş yazar.
hakkımda girdiği entry ile kendi korkularını sözlük yazarlarımızla da paylaşan romantik kişi.

canım sınıf arkdaşım at organı kılıfı insan...
güncel Önemli Başlıklar