bugün

hiç karşıdan geldikleri görülmemiştir.

nedense hep arkadan gelirler.
aşırı artist ama artistliğinde cuk oturduğu kardeşim.
o şimdi kim bilir nerelerde denilesi yazar. sahi o şimdi nerelerde?
sözlük baronu.
Kredisi olmayıp maaşı çok olan yazadır. Eger zirvede azda olsa ayakta kaldıysak hep komiserim sayesindedir.
emniyetin yakışıklısı, yücelin yeni kankası. olm siz çok tehlikelisiz. +1 ine de çok selamlar * .
kendisini 10 ay sonra gördüğüme sevindiğim mektepli yazar. uzun boyu, duruşu ve yauşukluluğuyla kızların yeni gözdesi. ayak üstü muhabbeti tadından yenmeyen güzel adam.

bana bir güzellik yapmış sanırsam, sıkmıyorlar artık üstümüze biber gazı! *
Al bunu al al yazarı. ileride bu repliği kendisinden çok duyacağız ya da onu da emirle başkasına söyletir, o derece rütbeli adam. O değilde kafa dengi bi adam bulmak sevindiriyo lan insanı. Goy goy yapmaya geldik, Oturup siyaset konuşup neden birbirimizi gerelim diğmi kosmerim? Neyse tanıştığıma çok memnun oldum. Zirve dışında görüşmek istediğim nadir adamlardan biri daha çıktı, ona sevindim. Her şey gönlünce olsun kardeşim...
lanet olasıca fareler.
çok kral kafa dengi yazar.ama arkadaşım insanla 2 dakka ciddi konuşulmaz mı ya.paso bir geyik dalgası.az dedik girelim siyasete dite, adam dedektif çıktı.kimlik istiycek diye bi ön iliklemeler filan arafta kaldım lan.
methini çok duyduğum hoş yahusuklu.
ileride seri katil olursam, bu polis düşerse peşime işim zor olacaktır. *
cok kuul duruyodu abi herif. gelsin her zirveye.
hey dostum senin sorunun ne ha?
Takibe başlamış dokuzuncu nesil. Severek izliyorduk, severek izleniyoruz şimdi azizim.
--spoiler--
3 Eylül 1973'te saat akşam 6'yı 28 dakika 32 saniye geçe kanatlarını dakikada 14.670 kez kanat çırpabilen, mavi bir sinek Monmartre’da, St. Vincent caddesine kondu.
Aynı saniye de bir restaurant’ın terasında masa örtüsünün altından süzülen rüzgarla dans eden bardakları kimse farketmiyordu.
Aynı anda,Trudaine bulvarı 28 numara 5'inci katda Eugene Coliere en iyi arkadaşı Emile Maginot'nun adını cenazesinden dönüşte adres defterinden sildi.
Yine aynı saniyede Bay Raphael Poulain’e ait X kromozomu taşıyan bir sperm Amandine Fouet Poulain adıyla doğan Bayan Fouelt'in yumurtasına ulaştı.Dokuz ay sonra Amelie Poulain dünya'ya geldi.
--spoiler--
görsel
görsel

bana mektup arkadaşlığının tadını hissetiren federalim. her sohbetimizde amelie ve japon bayrağının konusunu açmadan yapamadığımız her aklıma bu ikisi geldiğinde gülümseme sebebim olan lanet olasıca federalim.
sevgilerimle çok sevildin be federalim.
muhabbeti iyi olan vatan evladı yazar kişisi.
(#16697696) güldürmüştür.
borcu borc olan yazardır. yazara bir de notum olacak : bize her yer zirve hehe.
paylaşmış olduğu karikatürde kötü birşey görmediğim için, boşuna eksilenmiş olduğundan, artı oy verdiğim yazar.
tırnak işaretinin (") alıntı yapmak anlamına geldiğini farketmeyenlerin eksilediği yazar.
kaldı ki tırnak koyulmasa da yanlış bir durum yok. o başlığa cuk diye oturacak karikatürü hatırlayıp, diyalogu yazmam da karikatürü bilenlerin "ya böyle bi karikatür vardı hakkaten" demesi içindi. ben istedim ki komik bir şey varsa söyleyeyim, hep beraber gülelim.

allah kimseye espriyi açıklamak zorunda kalınca çekilen ızdırap'ı yaşatmasın tabi.*
(#16576722) yiğit özgür karikatürünü kendi esprisiymiş gibi paylaştığı için eksilediğimiz yazar.

editleyerek hiç mi okumuyosunz yiğit özgürü yeaaa diyo bi de. bak bak bak...
Zamanlari denklestiremedigimiz yazar, ben adanadayken o mersinde o adanadayken ben mersindeyim rahat dur cocuk diyerek kizabilecegim yazardir.
Sordugu sorulara cevap verdigimde "anlasildi merkez" diyor ve beni dumur ediyor.
Ayrica lokmalarimida saymisligi vardir kanimca.
o sivri zekasıyla mesıclarımın neden gelemediğini anlayan yazar.*
burhan abi tohat dometislerinden isterim bu arada.
biz işi resmiyete döktük chrome'la artık ne firefox ne de explorer girebilir aramıza. sizinki de hayırlı olsun.
lanet olasıca federal balkanlardan gelen soğuk hava dalgasıyla birlikte bizim buralara da gelirsin inşallah.*
birant burada havalar çok sıcak. benim güvercin hasta oldu yollayamadım kendisine. bu bir bahane sayılmaz haklısın.

(#15643998) bu firefox banada yanıt vermiyor be gülüm bıraktım ben onu artık sende bırak.*
lanet olasıca federal nickini devamlı yüzüne söyleyesim gelen yazar. güvercini yolu şaşırdı bu sefer ama haberi olsun.*