bugün

nesildaş hoşgelmiştir. sefalar getirmiştir. hayırlara vesile olsun.
(bkz: #8338228) güzel yazmıştır, düzce depreminde öz ablasını enkazdan çıkarmış, sonrasında da babasını kaybetmiş, annesine bakan tek kişi olan serdar'a bundan güzel bir yazı olamazdı.
donanım haber'de yazan yazardır. *

http://forum.donanimhaber.com/m_39909171/tm.htm

(#8338228)

düzenleme bliss'in katkılarıyla: forum donanımhaber okuyucusu imiş yazarı değil. ancak kaynak göstermek konusunda sıkıntılar var. *
(bkz: #8629077) konuşuna mangal da kül bırakmayıp, icraata gelince tüyen solculuğun bile ne olduğunu anlamadan kemalist sol çizgide seyr ü sülük eden tatlısu demokratı yazar.
(#9031097) bilinçli yazardır. böyle yazmaya devam etmesini dilerim.
ian brown dinleyen bilinçli bir müzikseverdir.
tuzla behiye dr.nevhiz ışıl anadolu lisesi'nin eski harem ağası.
Benim için (bkz: sheldon) kadar kıymetlidir kendisi, çok üzgün olduğum zamanlarda bile 'beni gülümsettin ulan' diyebildiğim insan yavrusu..aramıza yollar, yabancı kollar!,mikroskopik zamanlar girse bile; ben geldim dediğim zaman gel sarılayım yahu özlemişim diyecek kadar candandır, ayrıca bütün sosyal paylaşım sitelerinde karşıma çıkmaktadır kendisi, yeni yüzler görmek istiyorum yahu. *
ps:gözlerim hayatında gördüğü en güzel gözlermiş, buna ithafen sen hiç aynaya bakmıyorsun!!! diye çemkirdiğim yazar kişisi. * **
(#8710509) entrysiyle akşam akşam güldürmüş yazar. allah da onu güldürsün.