bugün

nerede hangi ellerde acaba özledik.. sesi soluğu çıkmıyor. üç dört yıl önce ortalığı kasıp kavuran şarkıcı.
görsel
güzelliği estetik harikasıdır.
görsel
sevdiğim bir arkadaşımın sevdirdiği sanatçı. normalde yabancı şarkı dinlemem ama bunu baya sevmiştim.
yok duck facemiş, yok estetikmiş. güzel kadın işte. şarkıları da fena değil.
Benim neredeyse tapacağım kadındır. Kafanız iyiyken de pek güzel gider. Kesinlikle önerilir.

13 Beaches, pretty when you cry, cherry, freak gibi şarkıları hepsi birbirinden güzeldir, fakat benim favorim muhtemelen, yavaşlatılmış Salvatore idir.
içkiliyken dinlediğim sanatçılarda başı çeker.
https://youtu.be/akhmS1D2Ce4

Summertime saddnes dinleyipte bıkmadığım tek şarkı
bu mükemmel şarkıyı yapmış karizmatik kadın.
https://youtu.be/Py_-3di1yx0
solda görünce canımın çektiği bi blue jeans açtığım über kadın.
Şarkılarının her zaman remix hali daha güzel olan şarkıcı.
born to die şarkısını çok sevdiğim karizmatik sesli kadın. ama hâlâ karar kılamadım, güzel mi çirkin mi? bazen gözüme çok güzel geliyor.
Hayatimda dinlemedigim dinlemeyecegim les bir sarkicimsi. Yildiz tilbe nin yarisi olabilir mi acaba ? Ayrica bunu dinleyen fatan hayinidir. Evet. Kisaca, leşş.
Bide buna güzel diyenler varmis ahahaha.
Dinleriz.
Benim için önemli sanatçılardandır lana del rey. Bugün "lust for life" albümünü baştan sonra nihayet dinleyebildim. Aradan 1 yılı geçkin süre sonra dinlememin sebebi albümdeki bir iki şarkı hoşuma gitmeyince tamamını dinlemeyi ertelememdi. Her neyse, uzun bir enrty yazacağım çünkü dediğim gibi benim için önemli bir insan.

Lana del rey'i 2012de daha henüz lisede öğrenciyken "blue jeans" ile tanıdım. Peki nasıl tanıdım? 2012de ayrıca tumblr'ı keşfettim.Bir yandan nasıl bir şey bu tumblr diye çözmeye çalışırken bir yandan da yabancı tanındık bloggerların bloglarında geziyordum. Sonra çok hoş bir bloğu baştan sonra inceledim. o esnada müzik çalarından sırayla şarkılar çalıyordu. Blue jeans çalmaya başladığında duraksadım sonra youtube'a anlamaya başladığım sözleri yazıp lana del rey'in adlı bir sanatçının söylediğini öğrenip indirdim. Şuraya tumblr hesabımı da bırakayım belki incelemek isteyen olur:

http://wearenothingmorethandust.tumblr.com

gerçi artık çok sık giremiyorum. neyse, blue jeans'i o kadar çok sevmiştim ki ondan başka şarkı dinleyemez olmuştum. o sıralar ayrıca ilk sevgilim olacak kişi ile tanışmıştım. ve tabiiki keşfettiğim mükemmel şarkımı onunla da paylaşmıştım. şarkıyı paylaştığımın ertesi günü okula gitmeyip takılacaktık. baktım üstünde beyaz gömlek altında mavi jean, yanıma gelince de şarkıyla ilgili hoş bir espri yapmıştı. okulda sevmediğim bir ders olduğunda kulaklarımı hırkamın içinden geçirip gizli gizli dinlerdim albümündeki sevdiğim şarkıları tek tek. born to die, national anthem, dark paradise,radio, summertime sadness, this is what makes us girl(sweet sixteen eheh),video games,bel air... sevmediğim hiçbir şarkısı yoktu! sonra ilk sevgilimle ayrılık günü gelip çatmıştı. ben tabiiki lana del rey'e sarıldım. ride'ı dinleyerek ağlıyordum. şimdi gülerek hatta kahkaha atarak hatırlıyorum o anılarımı.Lana del rey'i tanıyalı 6yıl geçti ve müzikleri beni hala o anılarıma götürür, sanki daha dün yaşamış gibi anımsarım.

lana del rey ayrıca kırmızıyı bana daha çok sevdiren, bende tutku haline getiren insandır. bana hep kırmızı hatırlatır.

lust for life albümünde en çok 13 beaches ,white mustang ve groupie love'ı sevdim. a$ap ile olan düetlerini pek sevemedim.

sen her zaman müzik yap, seni çok seviyorum çiçek kadın!
görsel
En sevdiğim yabancı şarkıcı. Karakteri çok hoşuma gidiyor. Bu karakterde bir eş isterdim doğrusu.
"salvatore" şarkısı kalp kalp kalp.
yeni teklisi mariners apartment complex’i yayınladı. Adım adım 2019'da çıkaracağı albüme doğru yol alıyoruz.

https://youtu.be/1uFv9Ts7Sdw
Born to die ve love şarkıları favorimdir.
Hem güzel hem yetenekli kadındır. Kıskandırır.

(bkz: summertime sadness)
Çok çirkin bir kadın. Bunu beğenene erkek denemez.
Estetik güzeli değildir. Çünkü güzel değildir. O suratın güzel olma ihtimali yok. Fiziğe bakmaktan surata odaklanamıyorsunuz. Bu kadın en overrated kadın şarkıcıdır.
(bkz: şişirilmiş balon)
... west coast
theygot this sayin
if ur not drinkin
then ur not playin
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar