bugün

BORALTAN köprüsü dramına da sessiz kalmışlardı.
laik olsun olmasın ülkecek seyirci kalınan dramdır.

ayrıca 11 gün önce yıldönümü geçmiş olan srebrenitsa katliamına da seyirci kalınmıştır tüm dünya seyirci kalmıştır o yüzden dünyanın amk.

insanlığın amına koyim insanlarla uzaylılar arasında savaş çıkarsa ben uzaylılardan yanayım.

ölen müslüman olursa zaten kimsenin umurunda olmuyor.

inşallah bu dünyanın burnu boktan kurtulmaz.

ama roboski olsa 24 nisan olsa faşo oluruz terörist oluruz katil oluruz türklere hakaretvari milyonlarca tweet atılır politik doğrucu orospu çocukları da tweet vesayre atarlar. mai lai katliamını siz yaptınız deyince o ne derler.

ben de politik doğrucu oluyorum lan o zaman ama sizi kendi silahınızla vurcam piçler sizi.

eliniz kan kokuyor. o kadar vietnamlı katlettiniz. yazılar olsun.

bak oldum işte.

ikiyüzlülüğünü sikeyim dünya.
Dinci kesimin ülkenin talan edilişine seyirci kalmasını asla geçemez.
Ülke elden gidiyor bunlar hâlâ Filistin masalı anlatıyor.
Osmanlı zamanında Binlerce türk askerinin ingilizler tarafından acımasızca katledilişine sebep olana müstehaktır. Yürüyüp gidiniz cahil ezikler sizi. Tarih okuyun da az biraz utanırsınız belki.
Bize ne lan filistinden.

Filistin denilen ülke osmanlıyı arkasından vurdu, azeri Türklerine karşı ermenileri savundu.
yetmişlerde seksenlerde tüm sağcılar amerikancı iken bizdeki solcu militanlar FKÖ kamplarına gidiyor birlikte israile karşı eylem yapıyordu. çoğunu astık hapislerde çürüttük.
(bkz: filistini sikeyim sana bir şey olmasın)
iki milyon arap-müslüman israil vatandaşı var haberiniz var mı?

9 milyonluk israil devletinin 2 milyon Müslüman Arap vatandaşı var.

Anlayın artık Filistin sorunu diye bir sorun yok.
Adamlar israil'in vatandaşı ve kimse bunlara dokunmuyor.
Türk vatandaşlarından daha çok kişi başı milli gelire sahip bu 2milyon Arap israilliler.

Şimdi uyanık islamcılar Filistin dramını çap düşürerek Gazze dramı diye çevirmeye çalışıyorlar ama o da Nafile. Gazzeyi izole eden ülke mısır.

Oradaki Araplar mısır'ın vatandaşı olmalı ama almıyorlar.
(bkz: filistine su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)