bugün

çiçek, çikolata + alyans'ı alıp istemeye gidilmesi gerekir.
zaten bir restorana gittiğinde o kız lahmacun söylüyorsa evlenilecek kızı bulmuşsundur. bir keresinde lisedeyken bir kız arkadaşım "döner yemiyorum et sevmem hiç" deyip beni pizzacıya götürüp hesabı bana kitlemişti. olur yani o kızla.
Allah ini seven soylesin. lahmacunu hangi uzvumuzla yemeliyiz? catal bicakla yemeliyiz demeyin kalbinizi kirarim.
iğrençliğin dibine vurmaktır. evet.
gorgu kurallarini ogrenmemis bir kezo ile birlikte olmaktir.
igrencsiniz aq ! sapur supur yiyorsunuz yagli yagli lahmacunlari.
aq dombili kezbanlari.
Ulan tam her şey süper, tam istediğim gibi bir kız çıktı karşıma diyorsun ama sonra bunu görüyorsun tüm büyü bozuluyor. Hayat çok tuhaf gerçekten.
Lahmacunu neyle yiyecek afedersin ayağıyla mı?
zaten g.tüyle yiyeni makbuldür demi.
Sogansiz yiyorsa zaten isterse amuda kalkip yesin.
Sogan sart aga.
Çubuk ile beslenen Çinli kızdan evladır.
Elle yemesinde sıkıntı yok bence. Yeterki kendini dağıtmadan düzgünce yemesini bilsin.
elle yemeyen de elizabeth in torunu sanırım yada kendini öyle sanan tipler.
eldiven takıp yemeliydi.
içine bol soğan koyup dürüp yiyorsa ben de onun kedi canını yerim.
Hayatınıza renk katacağı belli olan egosuz rol yapmayan samimi içten biriyle mutluluklar.
yıllardır elle yenir çatal kullanana garip gözle bakılır.
yukarda sövenler çatal bıçakla mı yiyor merak ettim cidden???
Heteroseksüel olmasam yapacağım şeydir.
En azından tacoyu Çatalla yemeye kalkıp insanı rezil etmeyecegi kesin.
lahmacundan bahsediyoruz dimi pardon da başka neyle yesin çatal ve bıçakla kessin de kasıntı mı olsun.
Doğal olan budur.
lahmacun yiyen kizla sevgili oluyorsan , elle yemesinede tahammul etmen gerekir.

ben sushi, sezar salatasi, steak harici seyler yemeye tenezzul eden kizlarla birakin cikmayi yuzlerine bile bakmam.
bu başlıkları hangi kafayla açıyorsunuz.
Sizin orda lahmacun yemek takimiyla servis edilip catal bicakla yeniyor, ayranda sarap bardaginda iciliyor herhalde.
ayağımızla mı yiyelim arkadaşlar anlamadım.
Hayata dair pişmanlıktır. Böyle görgüsüz böyle adap bilmeyen birine sevgili demek içler acısı. Evet.