bugün

gördüğü her kadınla yatmayı düşünen ama daha iki kelimeyi bir araya getirmeyi beceremediği için sürekli reddedilen elizabethciler gelip ne güzel hırlamış.

bu "vermiyo kezban" diye yaftaladıklarınızın ana-babası da sizin gibi tipler olmasın sakın?
Ya hep düşünüyorum ben asla çocuğumu sıkmayacağım her zaman istediğini yapmasına izin vereceğim ona güveneceğim falan. Ama cinsel hayatını düşündükçe benim elim ayağım titretiyor. Ebeveyn bile değilim. Haklı olan ebeveyndir yüksek ihtimalle bence.
Kendi kızının cinsel hayatına karışamazsın inşallah.
Ruh sağlığının temelinin kişiler arası ilişkiler, kişiler arası ilişkilerin sağlıklı olmasınında kültür ve bulunan topluma uyumun sağlanmasının şart olduğunu söyler SULLiVAN. Kız erkek fark etmez cinsel gelişiminden sonra ahlak gelişiminini de tamamladıktan sonra tercihine saygı duyulmalıdır. Davranışlarının sorumluluklarını fark edemeyecek yaşta olan her çocuk kontrol altında olmalıdır. 14 yaşında lise öğrencisi çocuğuma karışırım 20 yaşını geçmiş kızımla konuşurum dinlerim ama karışmam.
şayet anne olursam kızım da oğlum da isterlerse sevişebilir. çocuk sahibi olmak sizi çocuğunuzun sahibi yapmaz.
Anasının cinsel hayatına dedesinin saygı duyduğu, geniş ebeveyndir.

Bizim burada böylelerine orrrrossspuuu diyorlar.
Benim kızım sevisebilir diyen gavatlar görüyorum burada. Amk ne ara böyle genisledik biz ? Sen milletin altında paspas olmuş bir kızla evlenebilirsin ama kızının anasına benzemesine gerek yok.
özellikle şu kadının üzerine denetçi olmaktan bir sıyrılamadığımızı her gün görüyorum. kadınları sanki biz bir yere bağlamasak her gün gidip nerde akşam orada sabah yaşayacak gibi bir algı var ve bu cidden mide bulandırıcı. kız çocuğu için de aynı kafa geçerli, onu baskılamak, kontrol altına almak şart, almazsan orospu olur gibi bir algı her yerde var.
yani bir kadın hiçbir baskı altında kalmadan kendi iradesiyle bir şeylerin doğru veya yanlış olduğu kararını veremez mi?
gerçekten bu erkeğe de yük, birinin üzerine denetçi olmak, onu beslemek, ona akıl vermek, onu her daim korumak zorunda olmak cidden yük. böylece asalak çocuklar, asalak analar ve asalak kadınlar yetişiyor bu toplumda ve sanki üstlerinde bir denetçi veya kendini koruyan olmazsa yaşayamayacağını zannediyorlar.
kızının cinsel yaşamı da böyle, üzerine neden denetçi olasın, onu baskılayasın ki? onu insan gibi yetiştirip, onun her türlü eğitim almasını sağlarsan, o zaten tek başına kaldığında da kendi için doğru ve yanlışı seçip kendi için en doğru kararı verecek konuma gelir.
ancak hep baskılamak var, bu saçma toplum geleneği gerçekten bize çok şey kaybettiriyor.
Ben değilimdir. Gerçekten düşünüyorum bunu hani şimdi böyle böyle düşünüyorum ama ilerde işler değişir mi ? Diye ama hayır. Yani 18 yaşından önce bi şey yaşamasını istemem çünkü o dönemde genelde kendinden büyük insanlarla bunu yaşar ve üzülebilir henüz duygularına hükmedemediği bir dönemdedir. Ama kendi yaşıtıyla sinemada öpüşmüş diye ben niye kızayım amk? Kızmam, bi yandan da takipte olurum. Zaten 18ini geçince o da yavaş yavaş olgunlaşmaya başlayacak ve cinselliğini bir ergen gibi değil birey olarak yaşayacak, kendi hayatı ve kendi tercihleri.
Dikkat ediyorum da genelde erkekler bu konularda daha hassas. Prenseslerine kimse dokunmasın istiyolar çünkü kendileri kim bilir kimlere neler yaptı ve yaparken/yaptıktan sonra hangi gözle baktı.
kızının bir cinsel hayatı olmasını engelleyebildiğini zannederken elde edeceği sonuç kolayca istismar edilebilen, mutsuz, korkak, özgüveni düşük ve yanlış kararlar veren bir evlattır.
af edersiniz de o kadar da genişlemedi henüz türkiye. evlendikten sonra kocası ile ne halt yerse yesin.
sık sık merve'lerden aranacaktır.
laiklerde görülen kişilik bozukluklarından bitanesi.

erkek çocukları tavşan gibi vuruşur sesini çıkarmaz ama kız çocuklarına mırın kırın yaparlar.

oysa biz muhafazakarlar öyle mi, erkek çocukları sağa sola yan gözle baksın aileden azar işitir.
Kızı sağda solda sevişir ruhu duymaz.
Bu tip aileler genelde erkek çocuk sevgili yapınca mutlu olur, sevgilisi olunca bir adım daha erkekliğe yaklaştığını düşünür. Ama kızların bu tarz şeyler yapmasına çok karşıdırlar. Hayır senin oğlan gay mi?
Aşk hayatına desen anlarım da 18 yaşındaki kızın seks yapmasına göz yumabilecek bir aile genişliğin zirvesinde yaşıyordur. Bir erkek olarak henüz evlenmeden kızın biriyle böyle bir şey yapsam babam beni öldürür. Aşk başka seks başka.
ayıp ediyordur.
görsel
tipik baskıcı anadolu öküzlüğüyle yetişmiş aşağılık kompleksli hamam böceği kafa yapısındaki ebeveyndir. çoğunlukla türkiyedeki cinsel travmaların başlıca sebebini bunlar oluşturur. bu tür ebeveynlerin altında yetişip de kendini öldürmemeyi başarabilen bütün bireylere altın madalya verilmelidir.
sex yapacağına tut kızı/oğlanı gez lan kütük.
Geniş düşünce diyenler, Türkler kızlara yaptığı baskıyı erkeklere yapsaydı eğer Türk erkekleri o zaman da eminin geniş düşünce derlerdi değil mi?