bugün

erkeğin kıza numara vermesinden daha hoş karşılanılacak durum. ayrıca, en doğrusu olandır. kızın istemesinin sonucun da oluşan olaylar bütünü, erkeğin istemesinin sonucu da oluşan olaylar bütününe oranla daha iyidir. hem kadınların altıncı hisleri daha kuvvetli lan.
hastası olunan hadise.
mantıklıdır. erkeği acaba numarasını istesem yanlış anlar mı, acaba kızar mı gibi sorulardan kurtarır.
başka bir şey daha vereceğinin işaretidir.
numarasını veren kız ya o kişiden hoşlanıyordur ya da başka bir çıkar peşindedir.
tam olarak böyle olmasa da benzeri başıma gelmiştir. sohbet muhabbet ilerleyince kız numaramı istemiştir. aslında ben isteyecektim. ama yanlış anlar diye biraz daha beklemek istedim. kız direkt istedi. harbi kızmış helal olsun *
Yollu değildir. Ben numarasını istemeyi düşünmeden geldiğinde ziyaret edersin diyerek yıllardır görmediğim birine numaramı verdim . O da ben istemediğim halde numarasını verdi. Karşı tarafa nasıl baktığın ile ilgili bir durum.
uludağ sözlük'te sıradan bir gün, yine kızlar başlıklarda bir şeyler veriyor.
Erkegin konuşacak birisini buldugundan mütevellit bayram etmesi ile sonuçlanacak olaydır.
bak aşkım bu büyük abimin telefon numarası
neee neden abinin numarası
yani bana bööölee kötü şeyler yaparsan
şeyyy ben kem küm .
cüzdan takımının kontrolüne işaret olabilir. karanfili de bu listeye eklemek rasyoneldir.
normal olandır. ben hiç kızdan numara isteyemem, genelde samimi olunca onlar usanıp benden ister. aslında aklıma da gelmez numara istemek.