bugün

beyaz tenli birçok kadına yakışır kızıl saç. süt beyaz tende bir de renkli göz varsa gerçekten çok yakışır. candan erçetin ve dolunay soysert kızıl saçlarıyla gösterirler güzelliklerini. herkese de yakışmaz ama çilli küçük çocuklara da benzenebilir.
asi ruhlu kizlar yaptirir genelde ya da farkliligi fazlasiyla seven tipler ama kizil sac masum karaktere sahip olanlara cok daha yakismaktadir. Onlarin da kizilsacli olabilecegini bilmek ve gormek anlamsiz bir mutluluk vermektedir.
(bkz: kirsten dunst)
( (bkz: örümcek adam) filmindeki haliyle)
Erkan Avcı lisesindeki kısa boylu matematik hocası koridordan geçerken genelde çarpıcı bir etki yaratmasıyla meşur kendisi.

(bkz: adı bilinmeden ayar olunan hatunlar)
tabii ki idil fırat.
(bkz: deniz seki)
gençlik çağları, ahmet'e seslenirken...
beyaz tenli, renkli gözlü hanım arkadaşlarımız*.
(bkz: candan erçetin)

siyah saçlı halini gördüğümde, iyiki kızıla boyatmış dediğim müzisyendir kendisi.
alev kırmızısı rengi saçlarıyla her an sevişecek gibi duran, ateşli hatunlardır. çok cezbedicidirler. yakarım, yanarsın, kavrulursun der gibidirler.
tadın yenmez halde şebnem ferah
http://www.radarzine.com/...ppa/gillo/2010/01/09/wow/
bu hatundur.
teninde hafif pembelik taşıyan hatunlardır.
(bkz: Ben)
Benimdir fakat cok çabuk akiyor ya o yüzden tercihen vazgectim.

Ayrica bunlar hep tipsiz.
Bembeyaz bir teniniz yoksa cingeneye dönersiniz kızlar.

Edit: bakır-kızıl saçlıyım.
Edit: kıskanmayın kızlar çamaşır suyuna yatin belki beyazlarsınız.
Ben.
Teşekkürler.
Ben genel görüşün aksine koyu tenli kadınlara aşırı yakıştırıyorum bu rengi. Beyaz tenlilere de yakışıyor ancak bana kalırsa bu saç rengi koyu tenlilerde çok daha ağır ve asil duruyor.
eski manit.
burnun iki yanında çilleri olan hatunlar.
kızıl saç deyince boya anlamış bazı kezolar ,
doğal kızıl saçın yakıştığı hatunlardır.
kızıl saçın yakıştığı hatunlar illaki hayatın herhangi bir yerinde vardır fakat bu başlıkta fotoğrafı paylaşılanların hiçbiri onlardan değil.