bugün

gri saçtan sonra bir kadına en çok yakışan saç rengi. Tabi beyaz ten olacak esmerseniz elleşmeyin oturun oturduğunuz yerde.
bugün işyerime gelen kısa saçlı kadını hatırlattı. gerçekten efsane diyebilirim tabi iş başka aşk başka olduğundan aşık olamadım. demem o ki kızıl saç bazı kadına mükemmellik veriyor.
3 yıl kullandığım efsane renk.
Sonra daha oturaklı renkler tercih ederek hanımefendi gibi gezmeye başladım.
YaPın içinizde kalmasın. Fakat çok rica edicem dip boyasıyla gezmeyin.
kimseye yakışmayan saç rengidir.
Ortası yoktur kesinlikle. Yakışmazsa kezbana döndüren yakışırsa ise afet yapan saç rengidir.
Çok sevdiğim ama bakımını yapmaktan üşendiğim saçlarım.
orijinali makbuldür. keltik ırklarda görülür. iskoçya ve irlandada bolca görüleceği kesindir.
X files'taki ajan scully'yi akla getirir.
venessa redgrave saçlarıdır. julia 1977, isadora 1968 filmleri
iyidir abi ya. kırmızıya çok kaçmadıysa rengi çekicidir.
hemen hemen her kadına yakışır.
Doğal ise %90 ihtimalle çilli olması gerekir.
Kaşlarda da belirtileri olabilir.
görsel

(bkz: simone simons)
Ölmeden önce yapmak istediğim, genlerimde çekinik olarak bulunan ileride çocuklarımda olabilecek bir özellik.
Bazen denk gelip görünce özeniyorum bile doğuştan kızıl olan insanlara, muazzam bir şey.
yüzde yüz doğal kızılım ama yüzümde tek bir leke yüz bembeyaz tene sahibim.
medyada saçlarımı sevip sevip ağladım.

lakin zaman kaybıdır o renkle uğraşmak.
kızlarda tamam da...
Bazı tonları çok güzel olan saç rengi. Doğal saçınız ise kizil sanslisiniz. Çünkü boyayla yapsanız da dipten çıkar, renk atar, kansere yol açabilir.
Sadece beyaz tenli hatunlara yakıştığını düşündüğüm saç rengidir.
Keltlere özgü bir fenotip.
venessa redrave'in 1977 julia filmindeki efsanevi saçlarıdır.
Seksidir.
Doğal olmayanı çöptür.
Bi bulaştınız mı isteseniz de kurtulamıyorsunuz. Kuaförüme bi keresinde sarıya döndürebilir miyiz dedim bi kovmadığı kaldı beni. Kızlar bulaşmadan önce bi kere daha düşünün zor bi renk. bağımlılık da yapar.
beni mutlu eden saç rengidir. canım kırmızı, iyi ki yakışıyorsun seni çok seviyorum.