her yıkamada 2 ton birden açıldığı için devamlı surette boyanması gereken saç
erkeklerin seksi olarak addettikleri saç rengi.
kişiliği veya morfolojisi taşısın veya taşımasın her yaş gurubunun moda? rengi...
beyaz ten kombinasyonu ile pek bir davetkar olan saçtır....
en asil duyguların saç rengidir.aşık olunucak saç tipidir.secdeye varmış rüküde sallanan bir hatunu * bile çekici hale getirebilir.normal bir hatunu * taş haline getirir.gözlerinizi ondan ayıramazsınız.güzel hatunu * öyle bir hale getirir ki götünüz düşer.topladıktan sonra aklınızda sadece o saç rengi kalır.
seksi kadının saç rengi
saç aslen siyahsa ve uçları kızılsa bazıları tarafından yahudiye benzetilmenize sebep olacak durum. nedenini sormayın , bende bilmiyorum. (bkz: ben bunu bugun gordum)
küçükkene olan ama sonradan kaybolan ve resimlere baktıkça ahh ahh dedirten saç rengi:(
ilkokulda ve daha sonraki eğitim hayatınızda kırmızı kafalı diye insanların dalga geçeceği ve bu arada da herkes tarafından tanınmanızı sağlayacak ama siz farklılığınızın ne denli güzel olduğunu farkettiğinizde "allah ım lütfen koyulaşmasınlar" diye dua edeceğiniz saç rengi.
her kıza olmasa da bazılarına acayip yakışan, saçların kırmızıya boyanmış halidir.
birde kitap vardır bunla alakalı kızıla boyalı saçlardiye.
boyasının kanserojen madde içerdiği iddia edilen saç. *
bu renk saca sahip kisinin banyoya girme seanslarını, aile fertlerinin takip etmesine nedendir. her banyodan sonra beyaz havlular kırmızı olur.boyanın havludan çıkmama endişesi basta anne ve kuaför olmak üzere bu sac sahibi kişinin yakınlarını her seferinde tedirgin eder.
leman sam ın saç rengidir.
(bkz: zilli)
gerçek kızıl renge sahip turuncuya çalan renk tonuyla beyaz tenle yeşil gözlerle dünyanın en güzel kadınlarının sahip olduğu renkte saçtır. bu renkteki saça sahip olan kadınlara bakın hiçbirini anlamsız bişeyler yaparken göremezsiniz.sarışın mavi göz kombinasyonundan çok daha makbuldurlar. çoğuda güzeldir ve akıllıdır.taklitlerinden sakınınız.
kumral birinin saçlarını boyatmayı arzuladığı renklerin en güzelidir. sarı boyadan çok daha güzel durduğuna inandığım bir renktir bayan saçında. aynı zamanda saçları yakmaz ve kızzıl saçlarınız varsa bilirsiniz ki sarışın ordusundan bir parça değilsiniz.
bir yerde fetiş objesi.
(bkz: kızıla boyalı saçlar)
beyaz tenin en yakın arkadaşlarındandır. bordo renk rujdan sonra.
(bkz: kısa ve kızıl saç)
hatunun çekiciliğini arttıran bir durumdur.
kızlara gotik erkeklere götik bir hava veren, eğer doğal kızıl değilsen hemen belli eden saç rengidir.
çoğu erkeğin fantezisini süsleyen bir numaralı takıntıdır.
julianne moore, marcia cross, nicole kidman* gibi ünlülere çok yakışan saç rengi.
(bkz: banyo yaparken kafanızın kanadığını sanmak)