bugün

"ayyy canım nasılsınn" diye mi giricek? Adamsan her yere aynı şekilde girersin. Ya selamın aleyküm dersin yada selam. ortama göre değişmez.
çok gerçekçi ve içtendir.
bi kız olabilir.
ortamdaki kızların müslüman olduğunu düşünen insandır. hatta hızını alamayıp naber hacı bile der kızlara.
Allahın selameti ve bereketi üstünüze olsun.
yakışıksız bir harekettir. karılı kızlı ortamda allah'ın ne işi var bi kere. müslüman bireyin mecburi de olsa böyle bir ortama girmesi durumunda allah'ın selamını vererek girmesi dinen caiz değildir. sorularlaislamiyet.com sunucusundan bağlanıyorum.
adam gibi adamdır ne yani kız var diye kişilik kaybımı yaşasın.
allah'ın selamı cinsiyete göre değiştirmeyen insandır.
Kızlardan da aleykum selam cevabını aldığı sırada bulduğu yere oturup muhabbete katılacak insandır.
dininin gereğini yerine getiren insandır. davranışlarını ortamdaki insanların cinsiyetlerine göre belirlemez.
oha falan oldum diye konuşanların, ters karşılayacağı selamlama biçimidir.
dikkat edilecek nokta şudur ki bu sözün taşıdığı anlam basitçe allah'ın selamından fazladır. çünkü kızlı ortama giren kişi bunu ortamdaki erkeklere yönelik söyler. allah selamını kızlardan esirgiyor mu? hayır. peki kıza "selamın aleyküm" der misin? hayır. işte çarpıklık burdadır. bununla sadece erkeklere karşı, ağırlık, muhafazakarlık vb. artık aklından ne geçiyorsa onun mesajını vermektir amaç.
gayet normal bir durumdur.
allah'ın selamının kızı erkeği mi olur?
bir kızlara muhterem diyen insan değildir.
adam gibi adamdır erkektir.
http://inciswf.com/1286674640.swf
belki amacı ironidir eğer öyleyse gayet sempatiktir.
sözün manası; allah ın selamı üzerinize olsun demektir. asıl kıro olan senin türün *
Allah'ın selamını vererek giren insandır. Kızların bunu itici bulduğu kanısına nerden varılmıştır bilinmez.
Özünü bırakmayan kızlı ortamda değişen yavşaklardan kat kat adam olan erkektir.
samimi adamdir. kız görünce götü başı oynayan piclere benzemez. ben böyleyim der. kraldir. ağzından opulesidir.
kızlar itici buluyorsa bulsun. selam da mı vermeyeces.
Aferin kizidir. Selamun aleyküm ortamina göre değişmez. Kiz ortami da olsa erkek ortami da olsa bir topluluğa veya mekana girerken selâmün aleyküm demek güzeldir, samimidir.
Ahaha bazı adamlar gibi 2 kız görünce kişiliği 190 derece dönüş sergilemeyen insandır en azından, sevilir.
ya saf ve temiz olandır, ya da farklı olmaya çalışan, beni farketsinler diye çabalayan başıboştur..