bugün

beni depresyonlardan alıp depresyonlara sokan akılcı tercihtir. ulan ne olur bir kere de şehvani duygularınızla hareket etmeseniz? belki benim vücudumdan da zevk alırsınız.
s*kicem böyle işi sözlük!

ayrıca bu başlık 50 harf sınırlamasına maruz kalmıştır, gereksiz bir bilgi ama aktarayım dedim.

edit: yazım hatası düzeltildi
aslında pek akılcı olmayan tercihtir. zira mantık ilişkisi veya evliliği denen şey görünüşten çok paraya bakmaktadır. onun haricinde yakışıklılık kavramı oldukça göreceli bir kavram olmakla beraber birine göre çok yakışıklıyken bir başkasına göre çirkin olabilirsin. kaldı ki bu tamamen önyargıyla alakalı bir durumdur. haliyle önce fiziğinden etkilendiğin birini tanımak istersin. aynı şey erkekler için de geçerlidir. ancak eğer aşk söz konusuysa gerisi teferruattır.
(bkz: erkeklerin çirkin kız yerine güzel tercihi)
(bkz: damarlardan kanlı testosteron akması)
kızların hayallerini süsleyen erkek :

yakışıklı + zengin + ilgili + saygılı + sevgili + dürüst + aldatmayan + düşünceli + sıcak + anlayışlı + kıskanmayan + başarılı + çalışkan + kibar vs. vs...

yakışıklı erkeklerin çoğunluğu :

yakışıklı + küstah + ukala + şımarık + vurdumduymaz + kaba vs. vs....
(sözüm meclisten dışarı)

bırakın yakışıklıyı tercih etsinler. kıskanmaktan deliye dönsünler. sevgili güzel - yakışıklıysa dert çoktur.*
aslında tam tersi geçerli olan durumudur.
erkeklerin de çirkin kız yerine güzel kız tercih etmeleri gibi bi şey.
2 kere 2 'nin 4 etmesidir. yok yea diyene inanmayın.
çirkin erkeği neden tercih etsinki.
Normal , olağan ve olan bir şeydir.
Yakışıklılık ve güzellik göreceli bir kavram olduğu için sıkmayın canınızı.
Herkesin sahip olmak istediğini elde etme güdüsü.
bütün kadınların istediği şey , ortak noktaları.
yok öyle bir şey kadınlar yakışıklılıktan çok çekiciliğe önem verirler.
erkeklerin güzel kızları tercih etmeleri benzer durumdur.
çiftleşmek isteyen bir hayvan güdüsüyle aynıdır. en iyi genlere sahip kişiyi tercih eder.
nasıl ki erkekler güzel kızları daha çok tercih ediyorsa, kızlar da daha çok yakışıklı erkekleri tercih eder. aksi durum varsa ortada büyük bir anormallik vardır.
erkeklerin güzel kız tercih etmelerinin nedenleriyle aynı olsa gerek.
eskiden 'çirkin olsun benim olsun.' diye düşünürdüm ama baktım sonra hepsi aynı bok.
Çekici bakışları erkeksi sesi ve siyah porschesiyle geliyor bi sarı çizmeli mehmet ağa.
doğanın kanunudur.erkeği kadını yoktur.herkes kendince güzel ya da yakışıklı olanını ister.
biz erkeklerin güzel kız tercihi ile doğru orantılıdır.