bugün

-yedek şarjör
-kelebek bıçağı
-çakı
-cüzi miktarda mermi

Gibi birtakım mühim ihtiyaçlardır.
258 kalem eşyadan oluşmaktadır. birkaç kez "çantamı alır mısınnn" ricası sonucu o çantayı yerden kaldırmaya çalıştım bildiğin halter kıvamında idi. thor un çekici gibi oluyor mübarekler. o 50-55 kiloluk kızlar nasıl taşıyorlar lan onları..
Parfüm, peçete, ıslak mendil, yarabandı, çikolata-kan şekerim düşerse diye- sakız, makyaj çantam, not defteri, kalem, anahtar, sigara, 2çakmak, su, poşet, tel tokalar, lastik, ped, yedek iç çamaşırı, biber gazı, oje, aseton ve törpü. Evet bunların hepsi olduğu için küçük çanta kullanamıyorum bavul gibi çantalar tercihim.
ped.
prezervatif.
sex oyuncağı.
yapay penis.
boşalma kabı.
verilen örneklere binayen biber gazı. *
Vibratör. Ayak masajı için.
Perwol.
Bayanların olmazsa olmazlarıdır. (bkz: ped)
bugüne kadar hiç bir kadının çantası tam olarak sayılamamıştır.
iğne iplik, neşter, narkoz, organ saklama kabı.
size "pul koleksiyonumu göstereceğim" deyip, tenhalara çağıran kızlara itibar etmeyin.
cüzdan, telefon, parfüm, ayna, temel makyaj malzemeleri, ıslak mendil.
yeterince karisitirmama izin vermedikleri icin tam bilemedigim esyalardir. tam kafami sokuyorum cantaya kurcalamaya basliyorum bir cayirtiyla irkiliyorum efenim. yedik sanki hanim sultan'in cantasini. hayir tamam anahtar, sakiz, bozuk para, seker, ruj falan eyvallah...da o gizli bolmeler var fermuarli onlar da ne var henuz kesfedemedim..iki dakka rahat verseler ogrenip hemencik de kosup sizinle paylasacagim sozluk sevenler.
takoz, çekme halatı, zincir.
Cüzdan, anahtar, telefon ve güneş gözlüğüdür. The simple life..

görsel
Parfum,selpak(yaz kis burnum akıyor alerjim var),şeker,anahtarlik,rujum,ve bir yaprak. Disari ciktigim zamanlarda yaprak almadan eve gelemem. Yapraklari cok seviyorum.