bugün

aşkla parayı kıyaslıyınca kızlardan hep şunu duymuşumdur;parası olsun yeter.aşk karın doyurmuyor.
(Bkz:Erkegin sıctıgı an).
Lafın nereye gidip geldiğini düşünmeden başlık açmanın sonucu olarak şöyle bir soru sormayı düşünüyorum. ' Senin annende mi paraya tapmış ' Malumatınız zamanında o da bir kızdı çünkü. (bkz: tespit sıçmak)
kocaman foseptik çukurunda minicik bir bokum diyemediği için kendini avutan ve annelerimize, kız kardeşlerimize bok atma hakkını kendinde gören yazarımsı zırvası...

tipim yok, kıçınıza kaş göz çizseniz kızlar yine beni değil de onu seçer desene sen şuna. ismail yk bile benden karizma bu yüzden kızlara çamur atıyorum desene...

hem tipsiz hem cesaretsiz arkadaş anlaşılan, bunu bile diyemedi. sorduk; cevap veremedi..
erkek değilim bayanım.annelerimize saygım varknuyu çaptırmayalım.ama gördüklerim ve duyduklaım bu.erkeklerede hak verin kızlara niye güvenmediklerini.cewap vermemmn nedenide gereksi,z yere tartışmak saçma..
o kadar dolu olduğum bi konu ki.önce bi bsg demek istiyorum. yani son bi aydır bu salak konunun ters versiyonu ile uğraşıyoken ben şu cümleyi görmek beni zıvanadan çıkarıyor. kızlar paraya tapmazlar hele ki türk kızları gerçekten hintliler gibi öküze (yani sevgili türk erkekleri size) tapar istedikleri de sadece sizin yanınızda olmanızdır. hatta kendimden biliyorum siz sadece onların yanında olun diye size yalvarırlar. karşılığı ne olur biliyor musunuz? paraya tapan erkek! evet evet paraya tapan erkek! "böyle bi fırsatı bi kız için tepemiyeceğim" deyip sizi bu ülkede yalnız bırakıp parayı seçen erkek! hadi yabi defolun gidin paraya tapan kızmış! bu alemde tek tür paraya tapar oda erkektir bu kadar basit gün gelir o çok değer verdiğiniz adam 1500 dolar maaş için sizi b.k gibi ortada bırakır bide bunu bizim için yapıyorum kisvesine sığınır, sizde oturur düşünürsünüz acaba bana paradan çok daha değer verecek erkek mevcut mudur diye? bu başlık ters anacım doğrusu için: (bkz: erkeklerin paraya tapmaları)
yanlış bir genellemedir. fakat "paraya tapan kızlar yok mu?" denirse cevap: "tabi ki var.". hatta bu kız bi arkadaşını arayıp onu tavlamaya çalışan zengin erkeğin neler yaptığını ballandıra ballandıra anlatır. girişi 250tl, vip masasını 1000tl olan eğlence mekanında vip masada oturduklarını, çocuk mudur adam mıdır bilemem herneyse x kişisinin 2000tl'ye bir kova dolusu gül aldığını, bmw araba alacağını anlatır mutlu mesut.

ve anlattığı kişi de der ki, "x'in sana yaptığı, senin çok fakir birine sakız ve çikolata almandan farklı değil."
erkek kuruntusudur.
tapılacak kişiler odun olunca ham maddeden ne elde edebiliriz düşüncesiyle ortaya çıkar...
zira bir anda çağrışım yaptı;
(bkz: cool adam)
kadıları kızları tanımaya fırsatı olmamış yeni yetme abazan tespiti.
gerçektir. herkes gibi kızlar da fiziksel olarak beğendiği bir erkeğe yanaşmaya çalışır sonra nelere sahip olduğunu öğrenir, kendisine eş değer ya da daha fazlası varsa çocuk yeni bir ilişki için idealdir. para parayı çeker mi dersiniz artık ne derseniz, belki sert oldu şimdi böyle yazınca ama ben realistik biriyim, doğruya doğru. para önemli, her şey demek değil ama önemli. yetersizseniz o kız sizi istemez ama illa ki isteyeni bulunur. ( istisnalar olabilir.)
erkeklerin memelere tapmasiyla başabaş yarişan olaydir.
rahat, dertsiz, elleri sıcak sudan soğuk suya sokmama hayallerinin neticesinde parası olandan iyi koca olur düşünceleri bunu ispatlar.
kimseye kendini sevdirememiş erkek avuntusu. paraya tapan kızlar da vardır tabi efenim ama kızlar daha çok ineğe taparlar. şöyle montofon ineği, anladınız siz.
tamam istisna kızlar tapabilir ama genel değildir. e erkeklerin geneli tapıyo ona ne diyelim şimdi?
azınlık kızlardır çünkü kızların geneli paraya tapmaz, parayı amaç değil araç olarak görürler, sevdiği erkeğin parası da olsun isterler ona güzel görünmek için. bedava güzellik olmuyor malum. en küçük örneğinden, asgari bir fönün fiyatı 10 lira. bunun ağdası var, manikürü var, pedikürü var, saç boyası *var, makyajı var, parfümü var, kıyafeti var... kız hem bakımlı olacak hem de 5 kuruş harcamayacak diye düşünen varsa bu iş sanki biraz imkansız. zaten olsa olsa alışverişe, kıyafete, kuaföre para harcar bayanlar başka bir amaçlarının olduğunu da düşünmüyorum.
her kadın hayatının bir dönemi bir öküze tapacaktır, genellemesinden daha güzel bir genellemedir.
kızlar paraya tapsa bissürü fakir adam evlenemezdi.
bunlara kız yerine "karı" demek daha doğrudur. karılar her daim güce tapmışlardır ve de tapacaklardır.
Gold digger diye tabir ettiğimiz kızları kapsar sadece.bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
Siktiğim bir kağıt parçası için yapamayacakları şey yok.

Only fans açan türk orospuları erkek olarak doğsalar ne yapacaktı acaba.

Ne kadar paraya tapan insan varsa
Hepinizin şerefini namusunu sikeyim <3
Erkekler çok farklı sanki. Sürekli para muhabbeti. En nefret ettiğim.