bugün

Kiloyla makyaj yapar gelirler. Öpsen öpülmez sevsen sevilmez. Çok iticidir. Kız dediğin doğal haliyle güzeldir. Ne o öyle boya badana yapar gibi.
yalanının dik alası. biliyoruz normal hallerini. tertip diyesin gelir allahıma.
kızına göre değişendir.
amy lee için olmayan gerçektir.
Sana bülent olanı denk geldiyse bilemem kardeş.
bakın bakın makyaj yapmasın açıklamasının temelinde erkek kişisinin yine bencilce istekleri yatıyor!
--spoiler--
Öpsen öpülmez sevsen sevilmez.
--spoiler--

ahahahahahaha!!!
Yanlış makyaj tekniği uygulayan kızlar için doğru bir önermedir.
kesinlikle savunduğum bir söylemdir fakat birde böyleleri var.
tövbe bismillah.

görsel
Bu doğduğunda pipisi varmış. Allah düşman başına vermesin.
güzel kızlar için geçerli olan gerçektir. doğal halde güzel olan kızlar eğer makyaj konusunda profesyonel değillerse, kendilerini batırabilirler. fakat çirkin kızlar makyajlı daha makbuldür.
etrafındaki kızların hepsi ayarında makyajdan bir haber olan erkeklerin inancı.
kişiye göre değişir ama genelde doğrudur, hayat maskeli balo mu? değişip tiplere girip gezmenin mantığı nedir ki, sade hâl en güzelidir.
kızların henüz faarkına varamadıkları gerçeklerden biridir.
dünyanın en büyük gerçeği sayılabilir.
'gülen boya' sınıfından kızlar için doğru bir önermedir, ancak herşey gibi makyaj da kararında güzeldir.
Göz makyajı yapıldıysa ruj sürülmez, ruj sürüldüyse göz makyajı var-yok arası yapılmalıdır.
Söz konusu kadın kişisine göre değişen, yanlış önermedir efendim.
adriana lima nın makyajsız çirkin olduğunu biliyoruz. bu onun için çok zor bir sınav olucak. yok yok şimdi düşündüm de kocasıyla ne kadar yakıştığını görmüş oluruz belki o zaman. bi de ağda yapmaları da yasaklansın kızların, adrianacım bu sefer kocanı da geçersin biliyorum.

(bkz: adriana lima nın parmak üstü kılları)
kızların kılıyla tüyüyle bu kadar kafayı bozan türk erkeği, siyah nokta ve sivilcelere de takılacağı için gerçek olmayan gerçektir.
kızdan kıza değişecek durumdur.

bazıları için evettir bazıları için hayırdır.

bazen ise keşke erkekler de makyaj yapabilse düşüncesini uyandırır.
yalandir. makyajla cirkin gorunen kiz makyaj yapmayi bilmiyordur. net.
Yahu hepsini anladım o burun nasıl o hale geldi.
Biz kızların bir türlü inanamadığı gerçek. Şaka yahu, bazılarına badana lazım bro o nolacak
Kontür paleti sağolsun o herşeyi halleder. Bir ressam gibi boyamayı bilirseniz tabi.

görsel
Ben diyorum ama inanmiyola.. Hadi makyaj olur ama çok az böyle çok az. Yoksa 3 kilo boyayla şekil şemal değiştirmek nedir ya.
Hafif makyaj olabilir
Yani makyajli ve makyajsiz halinde farklilik cok goze batmayack bicimde
mesela ben eyeliner rimel ve ruj kullanirim yalnizca
cilde surulen hicbir seyden haz etmem
gunes kremi de mecburi.