bugün

Allahın bildiğini (verdiğini) kuldan mı saklayacağım diyen kızın yaptıgıdır.
Burası ingiltere değil dedirten tespitimsi.
tüm erkek arkadaşlarımı gözden geçirmeme sebebiyet verecek araştırmadır.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
(bkz: sikerler öyle kankayı)
birazda türk erkeklerinin %98'i ile kanka olunmayacağını anlamamış kızların hazin sonudur.
kızları da kankalarını da mutlu eder. am görmek gibisi mi var lan.
karşı cinslerin kankalık durumu zaten sevgililiğin bi önce hali olduğundan çok yadırganmaması gereken durumdur. Gerçek anlamda çıkar ilişkisi olmadan oluşan kankalık müessesinde iki tarafında birbirine karşı duyduğu fakat emin olmadığı yada yeterli gelmeyen duyguları vardır. Bu duyguların yoğunlaştığı anlarda herşey olabilir.

Not: bu genellemeye etrafında güzel/yakışıklı arkadaşları vardır yada not çektiririm türü yaklaşımlarla olunan kankalıklar dahil değildir.
tüm dünyada pek yadırganmayan ilişki türüdür. çünkü ortada tehlike yok. (bkz: penis), (bkz: erkek)
şimdi bir meriç ya da kezban çıkıp ''yoo ben karşı cinsle daha iyi anlaşıyorum, hemcinslerim beni çekemiyor ccc anten tak ccc'' diyecektir ancak kazın ayağı öyle değil.

karşı cins arkadaşlıklarında mesafe çok önemlidir. öyle günün 10 saatini beraber geçiren bu kankaların sonu ya yatakta ya da vajinusmus tedavisi için haydar dümen'de biter.

ancak mesafe ayarlanıp güzel bir arkadaşlık sağlanırsa ne ala. sağlanır mı? 1000 kişide 1.
ingiltere'de söz konusu olan durumdur.

--spoiler--
burası türkiye, yok öyle.
--spoiler--
yanlış zaman, yanlış mekan, yanlış içecekler ve yanlış bir kankayla gelişebilecek olaylar.
(bkz: fuck buddy)