bugün

Ataerkil toplum düzeninin kadın üzerindeki etkilerinden biridir.
Squat yapıp götü kalkmış bir kızsa neden olmasın beklesin tabi.
1 adim atana yururum resmen. Ama ilk adimi atin be.
Saçmalık, bir bizde var sanırım bu olay, ulan Amerika da falan bizim erkeklerin durumunda kızlar, kızların durumunda erkekler var resmen. Saçmalık başka bir şey demiyorum.
iyi de ne diyecek? Gel beni sik mi diyecek?

ilk adımı erkekler atar her zaman.
insanlığın var oluşundan beri olan durumdur. yenimi öğrendiniz amk hangi mağaradan çıktınız yav artık anlayın onların amı var senin ne bokun var zibidi. evet...
Çok da bir şey değildir yani. Sonuçta 2 4 kere göz göze geldiğin birine bir şeyler içmeyi teklif etsen muhtemelen kabul eder. O esnada da tanışırsınız. Ama ilk kız gelip hadi bir şeyler içelim dese herkes adı kadar iyi biliyor ki erkeğin zihninden bu kız yollu teklif ediyor bundan nasıl faydalanırım geçecek.
artık katılmadığım düşünce.Aklımla fikrimle direkt yürüyeceğim.
ilk adimla bitmeyen birseydir. Daha sonra yariş atina cevirirler adami hayattan soguturlar
kızların gururuna yenik düştüğünün kanıtıdır. böylelikle kendini olduğundan değerli sanan kızlar var.

sebebi bu. reddedilme korkusu yaşamıyorlar, çünkü bu korkuyu erkek üstleniyor; başlatma girişiminde bulunarak.
ilk adımı biz atsak arkamızdan demediğiniz şey kalmaz be. Götünüzü kaldıramadığımız, kavas yerine sizi koyamadığımız için çok üzgünüz kusura bakma.
size güvensek ilk adımı biz atarız o konuda sıkıntınız olmasın. Ama ne b*k yediğiniz belli değil.
iki günlük eğlenceniz için kendimizi size oyuncak edemeyiz sayın şerefsizlik örneği sergileyen bey.
ilk teklifi erkek yapsın
erkek çiçek alsın
erkek hesap ödesin
erkek pırlanta alsın
erkek iltifat etsin
erkek eften püften tarihleri hatırlasın

kadın hiç bir şey yapmasın

oh ne güzel valla.

#MGTOW
Eğer adım attığınız kız en ufak sinyal vermiyorsa o kız sizden adım falan beklemiyordur beyler.
Hiçbir faydasını görmemiştir ilk adımı atmanın. Ya adı çıkmıştır ya dalga geçilmiştir ya takılmamıştır. Sad but true arkadaşlar.
Türkiye bunu kaldıramaz. Yoksa çok isterim hoşlandıgım birine cesurca yürümeyi.
Çünkü yumurta sperme koşmaz. Sperm yumurtaya topuğunu vura vura koşar.
Durum genelde böyle olsa da gerçekten birine karşı bi duygum varsa söylemekten çekinmem şahsen. Ertelemek bana bişey katmaz ama söyledikten sonra olumlu olumsuz farketmez bu durum bi netlik kazanır.
yıllardır sap kalmamın nedenidir. halbuse teklif eden kız binlerce lirayı kapacak.