bugün

Yoktur.
Anlayamazsınız olum zorlamayın. Bi gün öyle bi gün böyle davranırlar beyninizi yakarlar.
şahsen benim için öle bir belirti yoktur.

ben genel de hoşlandığım an söyleyen biriyim. triplere giricem de karşımda ki hoşlanıyor mu acaba diye düşünecek de bana ilk adımı atacak da. ohoo.

hoşlanıyorsanız söyleyin işte. neyin kafasını yaşıyorsunuz.
verecek olan gelir verir bi şekilde. Belirtilere gerek yok
yoktur. kızlar erkeklerden hoşlanmazlar.
Açık oylama.
Tüylerini kabartırlar. Kur yaparlar.
hoşlansalar bile söyleyemezler .
duygusal zekası yüksek varlıklar olduklarından doalyı çoğunlukla dedikelrinizi unutmazlar. iyi ya da kötü. kötü bişey dediyseniz bi iki güne onu pişirip laf sokarlar iyi bişey dediyseniz ön plana çıkartırlar. mesela saçın kıvırcık güzel oluyormuş - kıvırcık saçı daha çok beğeniyorum dediyseniz kıvırcık saçla gezmeye başlarlar. aşırı genellemek gerekirse böyle.
yoktur. şahsen ben belli etmem.
mesela onla aynı ortamda sol tarafımda kalıyorsa sağ tarafımdaki 150 derece açılık yere bakar ama katiyen oraya bakmam.
konuşurken gözlerinin içine değil tavana veya yere bakarım. çok da konuşmam ayrıca. gidip muhabbet de açmam gelsin o açsın diye beklerim ki o da gelip açmaz şerefsiz it oğlu it, bak yine sinirlendim.
Şaka bir yana ağzım sulanıyor, yok cidden ağzım, bildiğiniz kışın eriği yazın mandalinayı canınızın çekmesi gibi canım çekerek ağzım sulanıyor,

Tenin tadına, terin tuzuna müptela olanlar ne dediğimi biliyorlar.

Yerim...
hoşlandığı erkek ortamda yokmuş gibi davranıyorsa ona ters ters cevaplar veriyorsa, fotoğraflarına dünyanın en çirkin insanı gibi yorum yapıyorsa, asla mesaj atmıyorsa hoşlanıyordur.
Bir kadın olarak, hoşlanma belirtilerini kendimde teşhis ettiğim vakit; gider suratına laps diye söylerim. Hiç kızarıp bozarmakmış, kelebekleri uçurmakmış bekleyemem.
Şimdi o düşünsün efenim.
kızın arkadaşlarının size karşı olan davranışlarına dikkat edin, kız belli etmese bile arkadaşları mutlaka belli eder. "ben sizi yalnız bırakıyım, ay benim de işim çıktı, sizin konuşacaklarınız vardır." gibisinden.
- Siz
+ Kız

- Naber?
+ Iyi..
- Ben de iyiyim. Sınavın nasıl geçti.
+ Iyi sayılabilir, geçerim herhalde.
- Benim de iyiydi.

Gibi bir muhabbet varsa hoşlanıyordur. Normal şartlar altında böyle muhabbet mi olur? Insan bi sen nasılsın der de konuşma sürer. o an kafa iletişime basmıyor.
Toprağın ustune yatip toz duman çikartiyorsa kur yapiyordur (bkz: swh)
Bir kız olarak düşündüm ve bulamadım çünkü belli etmemek için elimizden geleni yaparız. Şans eseri hoşlandığımız çocuk da bizden hoşlanıp belli ederse... Kız olmak zor iş.
aynı okulda boş masalar olmasına rağmen size en yakın masaya oturuyorsa birdahaki seviyeye geçebilirsiniz;

(bkz: kızların ıslanma belirtileri)
Siklemiyormuş gibi yapmak.
Size yakın davranan bir kızsa kesinlikle arkadaş olarak görüyordur.
oh oh etrylere bak. ben şimdi ne teknikler bulurum burada. *
sizi düşünerek mastürbasyon yapması.
Bakışlarını kaçırıyorsa,görmezlikten geliyorsa.
bakarken tatlı bir tebessüm ediyorsa saf+hoşlantı kombosudur.
Karşına oturmuş amını parmaklıyorsa hoşlanıyor olabilir.
Çırılçıplak soyunup domalıyorsa hoşlanıyordur.