bugün

çoğu kız çocuğunun 'prenses prenses' diye yetiştirildikten sonra , hayattan beklediği ilgiyi göremediği zaman takındığı tavır,bulunduğu ruh hali,yaptığı eylemdir.
hafif makyaj yapmak yerine badana yapmak. azcık doğal olun yaa.
saça kaynak yapmak. birde onu at kuyruğu yapmak, alttan top top beyaz birleşim yerlerinin gözükmesi.
olur olmadık tipleriyle saçlarını 'Hürrem rengi'ne boyatmak. kezbanın tipi bildiğin mardinli midyeci, ama saçlar hürrem.
dön bi' aynaya bak be ablacım, g*tüme benzemediğine hangimizi ikna edebilirsin? neye benzedin şimdi o kapkara marsık suratın ve o simsiyah kaşlarınla o turuncu saçın kombinasyonuyla? hı?
Kaşların tümünü aldırıp kaş dövmesi yaptırmak.
fondotenmidir nedir o zıkkımı sürerek suratlarını badana yapılmış kerpiç duvara çevirmeleri ve rimel denilen iğrenç şeyle kirpiklerini mahvetmek sanki altı aydır yüzünü yıkamamış gibi o kirpikler... iğrenç..
saçlara sürülen yumurta. akabinde sıcak suyun altına girilmesiyle yumurtanın kafada pişmesi.
var yani bunu yapan kızlar biliyorum.
(bkz: makyaj)
inanın bana kızlar makyajsız da güzelsiniz siz.
ağda ağda.
Eyelinerı ehline bırakın, lana del rey olayım derken kulagınıza kadar çekiyorsunuz ya şunu.....
kızlar kırmızı ruju abartmayın. yakışana bi şey demiyorum da bazıları sürünce dudakları maymun poposu gibi oluyo.
kapkara gözlerine mavi far ve lacivert rimel sürmeleri.
bir de bunu kırmızı ruj ile kombine edenler var ki..
renkli lens. çok nadiren yakışır renkli lens, çoğu hiç düşünmeden en alakasız renkte alıyorlar ve hayran kalınası değil sadece gülünesi oluyorlar.
haddinden fazla makyaj.
aşırı makyajdır. yapacaksanız tadında bırakın be kızlar. geçenlerde bi fondöten gördüm resmen kızı sürmüştü, o derece yani.
tirnaklari 10 cm uzatip bordo oje surmek.
Yumurta akı ve yoğurt karışımını yüze sürmek. iğrenç olduğu kadar etkili.
yüzüne yumurta sürmeleridir. iğrençlikte son nokta.
ağda yapmak.. iğrenç, sıkıntılı,zahmetli, acılı ama sonuç mükemmel..
Erkeklere göre iğrençlik. Oysa kendileri iğrenç.
(bkz: ağda)
aşırı makyaj.
solaryum. Adeta birer ıstakoz olup çıkıyor bazıları.
Salyangoz kremi kullanmak.
makyaj, estetik, moda diye bir sürü iğrenç şeyler giymeleri. ha makyaj demiş miydim?