bugün

üst üste 4 farklı renkte tişört giymek.
zayiflamak icin kendi idrarlarini icmeleri. *
Aşırı makyaj yapmaları. Evet bazıları bu olayı abartırlar. Pislikten başka bir şeye benzemezler. Yapın, yapmayın diyen yok, ama düzgün yapın.
Yosun maskesi, salyangoz sümğünden kremler, sarımsak sürmek, sivilcelere idrar sürülmek, yüzüne yumurta ve bal sürmek, rujun balina yağından yapılıyor olması, yogurt ve karbonat karışımının surata sürülnesi ve daha midelerin kaldıramayacağı birsürü şey.
*Renkli lens takmak.
*Saçlarını boyatmak.
vücutlarına özellikle de dudaklarına botox yaptırmak (bkz: seda sayan dudakları)
yanaklara aşırı makyaj. arkasından bakınca katmanları gözüküyor.
makyaj, lens, estetik şimdi sahte ruh var. çok depresif ya da çok şeker gibi anlık durumları var. haliyle bu kadar sahte görüntüye ciddi bir yaklaşım beklemiyorlardır?.
(bkz: badana boya)
Saçlarını kahkül eylemek. O ne öyle ya...
bukledir bukle.

o ne iğrenç bir görüntüdür ya. dünya güzeli kadınlar bile o bukle ile maymun olurlar.

neden yaparlar anlamam. defalarcada her gördüğüme söylüyorum 1950'lerde kaldı buklelerrrr.
renkli lens takmak.
ruju abartmak.
saçlarını arasını farklı renkle boyamak.
esmer ablanın saçını platin sarısına boyatıp kapkara kaşları unutması, kabak gibi ortaya çıkarması. en iğrenci bu olsa gerek.
-bok sarısı saç. -aşırı abartılı takı. -Öptüğünde surata yapışan kalıp fondöten. -lens. -iri göğüslü hatunda, destekli südyen. -Şişko kızlara tayt. -zayıf kızlarda, aşırı salaş tişört. -simli far, esmer beyaz fark etmez. -abiyenin altına giyilen gümüş ayakkabı. -aşırı ince hilal şeklindeki kaş. -çok kısa kadınlara yüksek topuklu ayakkabı.
sırf kirpikleri uzun görünsün diye, altı aydır yüzünü yakamadığı için çapak bağlamış gibi görünmesine sebep olan rimeli kullanmaları.
Saçlarına kaynak takan hemcinslerim ; yapmayın etmeyin diyorum ve ekliyorum ağır makyaj , takma kirpik ve bir de abartılı platform topuklu ayakkabılar ..
saçları cırt sayıya boyatıp, binbir çeşit esmer olma çabaları.
(bkz: şekillendirilmiş güzellik algısı)
makyaj yapacağım derken jokere dönmek.
abartılı makyaj. net.
kaçlarını yoluk yoluk almaları,
-ugg
-far. harbiden araba farı gibi oluyor hele ki abartanlar kamyon farı
-tenine uymayan parfüm
-yapılan makyajda ki sürreal çalışmanlar, salvador dali misin be mübarek.
-surata çekilen iki kat astar ve
-en mükemmel benim havası, acayip pozlara girmeler bi vazgeçin şunlardan gözünüzü seveyim.
70'li yıllarda yaşayanların, kaşlarını tamamen aldırıp, kalemle kaş çizdirmeleri.

Bana bunu yapacak karıyı elime alır, eşşek sudan gelene kadar tartaklarım.
giyinmektir.
sarı saç. hani şu safiye soyman sarısı var ya, o ve ona yakın bi sarı işte. dipleri de çıkarınca bildiğin leopar. ki o sarı saçın altına da, incecik şakaklara kadar süren kaşların varlığına bişey demiyorum şimdilik. ama şimdilik. lakin siz yine de lütfen simsiyah göze masmavi far ve kalem tercih etmeyin, insanlığı utandırmayın.

bir de sanki bu son jenerasyon biraz boy fukarası mı ne ? inatla mini etek/elbise tercihleri, boylarını bi karış yapıveriyor iyice. ben uyarayım da siz isterseniz yüz çevirin.

haa, bana dersen ki; üff snne be slk ve 20 cm boyla mini giymeye devam edersen çok sıradan olursun bebeğim. platform dediğin şeyde onu çıkarıncaya kadar beylik sürer kapiş ?