bugün

Birden fazla erkekle sınırlarını bilmeden konuşuyorsa ve aşırı derecede gevezeyse. Boşboğaz insanlar kızı erkeği fark etmez tehlikelidir. Sır tutamaz.
Giyiminden.
Eğer özgürlük adı altında işveli giyiniyorsa bilin ki güvenilmezdir.
Amacı içinde hapsolmuş orospu ruhunu çıkarmaktır.
Çevresinde kendisine ilgi duyan erkeklerin varlığından hoşlanır.
Facebook'ta en çok like erkeklerden geliyorsa aman diyeyim derhal uzaklaşın ondan.
sorarsın.

+güvenilir misin?
-tabiki.

bak gördün mü anlayamadık amk.
önüne orlando bloom kılıklı birini at. dönerse senindir.
çok fazla "ben" demesinden anlaşılır.
Cnm sen ikincisin .s.s diyosa anlaşılır.
yakışıklı birini bul. kankam diye tanıştır.
Üniversite okuyorsa. Evet arkadaşlar malesef bu durum böyle. Çünkü üniversite kız çocuklarını fena halde etkiliyor.
Aşkım param pek kalmadı bugün dışarı cıkmasak olur mu de dendiğinde net bir şekilde anlasılır.
önüne karışık kuruyemiş tabağı konur. eğer siz ilgilenmediğiniz zamanlarda kajular gittiyse o kıza güvenilmez. çok kadim bir yöntemdir.
şimdi kız var kız var.
Çok konuşması. Evet genelde yemin ettirsende ağzında laf durmaz bu türümüzün.
kızsa her zaman şüpheyle yaklaşılmalıdır.
av mevsimi-cem yılmaz- bana masum kadın göster hemen orada bileklerimi keseyim. sözü özetler.
Her kız doğuştan oyuncu gibidir aslında, belli etmek istemediği her şeyi sakınabilir. Ya da büyük bir çoğunluğu öyle. Bu sebeple biraz vakit geçtikten sonra gözlemleri sıklaştırın, gözlerinizi üzerinde hissedince ister istemez panikleyerek pot kırmaya başlayacak.
bir alternatif olarak kızlık zarı bunu anlamak için biçilmiş kaftandır.
bir gece öncesinden semizotuna batırılmış suya hanım kişinin saç telini atın eğer sağa dönerse güvenilmezdir. ulan biz ne bilelim nasıl anlayacaksın davranışlarından anlarsın herhalde baktın güvenilmeyecek bir şeyi yok güven gitsin.
aha şimdi buldum notu:şimdi buldum telefonunda şifre varsa güvenilmezdir.
genel olarak;
o fakir, siz de fakirseniz guvenilmez .. arabaya binmek ister..
o fakir, siz zenginseniz guvenilmez.. paranin yalan herseyin ask oldugunu soyler..
o zengin, siz zenginseniz guvenilnez..
sizde olan hersey onda da vardir..
ama!!! o zengin siz fakirseniz..
iste o zaman sevgilim, vucudumda biraktigin 3-5 ruj izini gosterdim.. hoca sordu bunlar neey??............
neyse iste bunlari stephen hawking soyluyor..
G*tu basi ayri oynuyorsa guvenilmezdir..
sizden zengin veya yakisikli birini size tercih etmiyorsa size iyi yonde birseyler katabilecek potansiyeli varsa ve mal degilseniz anlarsiniz.
hiç bir kız banka güvenlik görevlisi gördünüz mü?
arkadaşı ol, zamanla çözersin.