bugün

Zenginlik.
Herkesle geyik yapma potansiyelim olduğudandır sanırım, Espri seviyesi vasat olmamalı bence. gönlünce geyik yapabilmelisin. Sonra ilişki çok sıkıyor yoksa.
metalci olsun türkü mürkü dinlemesin.
kısaca kusursuz olan deseydin yeterdi.
Hepsi tamam da gozlerimden ates sacamiyorum lutfucum.
(bkz: para) (bkz: tip) (bkz: populerlik) karakter fasa fiso. oyle sey yok
"Aksam ne yemek yiyelim" sorusuna bile direkt bir cevap veremeyen kadinlarin carsaf carsaf yazdigi listelerdir.

Siklemeyin bunlari, bu ozellik listelerinin altinda hep "ben aslinda cok sofistike bir insanim" mesaji verme cabasi var. Aslinda aranan ozellikler basit ve bunu hepimiz biliyoruz.
bir erkekte en sevdiğim özellik evet açıklıyorum; beni güzel sevmesidir aynen. düz mantık aslında beni seven erkeklere karşı ayrı bir zaafım var. ahaha. kimin yok ki değil mi??

Bak bu kız güzelmiş, dur ben buna yürürüm e bu da güzelmiş buna da yürüyeyim madem hangisi yüz verirse artık böyle böyle gerçekten sevmeyi falan unuttunuz be, duygularınızın hislerinizin içini boşalttınız teprikler.
görsel
ses tonu sanırım. Çirkin olmama rağmen kızlarla gayet iyi anlaşıyorum bu sayede.
Parası olan
Zayıf
Kara saç kara göz
Hafif sakal
ilk madde varsa alttakilerin bir önemi kalmıyor aslında.
görsel
Bi uçamıyo işte yengecim ya...
para,şan,şöhret.
Para ve statüsü olan erkek.
Bol para. Sıfır idrak yeteneği. Sıfır irade. Ev araba sağlam iş. Hödüklük. Ağzı var dili yok. Bir de çükü sadece kız istediğinde kalksın. Diğer anlarda çıkarıp bavuluna koysun.
beyler öncelikle paranızı rulo yapıp götünüze sokun sonra şunu da o küçük beyninize oturtmaya çalışın sizin kazandığınız paraları bizde kazanabiliyoruz elimiz ayağımız diplomamız ve bilgi birikimimiz var bu yüzden sizin cüzdanınızın içindeki miktar bizi hiç ilgilendirmiyor belkide cüzdanınızdaki para miktarına göre kendinizi adam sanmanıza takılıyoruzdur. on bin lira alsan ne yazar ağzını açtığında beynin akıyorsa, edepten adaptan yoksunsan. uf neyse mamutsunuz napalım
ya beyler yada bayanlar paraymis tipmis bilmem neymis bunlari gecelim. her kadin zamani geldigin de kendini guzel seven adam ister. nedir guzel sevmek dersek bu kisiden kisiye degisir aslinda. her iki cins icin de soluyorum ki cikarsiz, onyargisiz sevmek zor olmamali. ek olarak sıkılacaksan gelme kardesim. ben senin annen degilim seni pohpohlayamam.
Dul olanlar paralı, yakışıklı ve kariyer yapmış; kıskanç olmayan ve iyi para yiyen erkeklerle beraber olmayı ister. işin içinde sevgi olmaz.

Lekesiz, eline erkek eli değmemiş, iffetli kızlar ise karşısına çıkabilecek hemen hemen her erkeğe aşık olabilirler. Aşık oldukları erkekle samanlıkta bile yaşamaya razı olurlar.

Şimdi anladınız mı gençler! Buralara "şu kadar kız götürdüm, şu kadarına atladım" diye övünüyorsunuz ya! Aslında sizler birbirinizin ilerde evleneceği kadınları sykiyorsunuz. Hiçbiriniz bu işte kârlı değilsiniz.
Babam gibi olması.
benim özelliklerimin hepsi.
Yıkanması.
vurdurması.
bakımlı , zengin , popüler ya da lider vasıflı kimselerin taşıdığı özelliklerdir.
Dürüst olmamızdır.
Fiziken ve ruhen Adam olmaları.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar