bugün

1. uzun boy 2.yakışıklı olma 3.Varlıklı olma 4.Eğitimli olma
True ya bakın ibret alın...

Geri sizi kurtarır zaten.
sözlük kızlarının başta true olmak üzere sözlük erkeklerini bilgilendirmesi gereken özelliklerdir...
ilk bakışta özgüven ve zeka dikkatimi çekiyor ama her insan için geçerli tabii bu.
Genellikle parali, yakışıkli veya maço erkekleri severler.
Zeki ve yakışıklı erkekleri severler.
TUTTUğu takım yenilince kendini de yenilmiş sayan erkek.
şefkat falan gösterirsiniz güzel olur .
Ona devamlı bir şeyler alan erkekler. Bakın hedaye demiyorum, birşeyler alması diyorum. Kısaca cüzdan erkekleri çok severler, hele ki bu erkekler seks adına bir şey istemiyorlarsa of ki ne of yeme de yanında yat. Kaprislerini çekenlere ise taparlar artık. Tabi sıkılana kadar.
merhametli olması.
niye hep saplar mallar davarlar yazıyosa...
piç olması. kendilerine kötü davranan erkeklere inanılmaz bayılırlar. onların peşinden koşarlar. en sonunda üzüldüğünde bütün erkekler piç derler. allah seni alsın ne diyim.

cüzdanı kabarık, cebinde araba anahtarı olan erkeklere de bayılırlar efendim.

sahiplenen erkekleri severler.

uzun boylu, yakışıklı ve şerefsiz badboy tipli erkeklere bayılırlar.

dert yanabileceği, sırrını paylaşabileceği, sırtını dayayabileceği erkekleri de severler ama arkadaş olarak severler.
güven veren,
bakımlı,
kültürlü.

derdim, hatun kişi olsaydım.
Acı ama gerçek bonkör erkek sevilir.
Yarın yokmuşcasına para harcayacaksınız.

Edit: genel itibariyle benim tespitim budur.
Ayakları yere basan Aklı selim kadınlar için, erdemli, ahlaklı, nezaketten nasibini almış bir kişilik olması en temel özelliktir.

Bir hanzonun ne parası, ne pazuları, ne de yakışıklı oluşu onu zerre kadar ilgilendirmez.
Çünkü o bir hanzodur, şansı yoktur!
Çünkü bu hanzoları, aklı almaz, midesi kaldırmaz!
Kesin bilgi, yayın!
kızların % 95 lik kısmı

piç olması
süründürmesi
kötü davranması.
değer vermemesi.
küpeli, uzun saçlı, bad boy olması.
parasının olması

kızların % 5 lik kısmı

güven vermesi
gerçekten sevmesi
değer vermesi.
güldürebilmesi.
dürüst olması.
değerli hissedilen erkekten sıkıldıkları, kendilerini değerli hissettirmeyen erkeklere ise kendilerini değerli hissettirene kadar peşinde koşmaları da bir gerçektir.

beyler çok fazla düşünmeyin zira kadınların belli bir kriterleri yok. bir sürü özellik sıralarlar ama söyledikleriyle istedikleri farklıdır. sadık olsun diyip kendisini defalarca aldatan bir adamı bırakamazlar mesela veya şiddet gördüğü halde bırakmayanlar vardır karışık yani siz kendiniz olun gelen gelir zaten. kasmayın.
Değerli hissettirmesi.
zekası , duruşu , saygısı , yerinde laf etmesi bizi eritir ... Bir de tabii geniş omuzlar (ee dış görünüş de önemli bağzen)
Fiziken ve ruhen Adam olmaları.
Dürüst olmamızdır.
bakımlı , zengin , popüler ya da lider vasıflı kimselerin taşıdığı özelliklerdir.
vurdurması.
Yıkanması.
benim özelliklerimin hepsi.
Babam gibi olması.