bugün

güzel paradır vesselam. ancak bir erkek olarak ihtiyacım olan parayı buraya yazsam kadınlar utanır, orası ayrı...
limiti olmayan kredi kartı diyorum susuyorum vesselam.
Aylık kuaför ve bakım masrafıyla birlikte 1000-1200 tl civarı.
1500 liraya çalışıyorum. eve de faydam var gayette raat geçiniyorum. En fazla 800 liradır.
kuaföre, makyaja bakıma verilen paraya acımayın kızlar. bunlar size artı olarak dönecektir bir şekilde. çeşme akarken ..ayağına para biriktiren o kadar pespaye kız var ki etrafımda..hemen hemen hepsi mutsuz. (bkz: insanın kendine yatırım yapması)
tek kendimizeyse 1000 lira yetiyor.
Yeme-içme, ısınma, barınma da dahil olmak üzere tüm masrafları sayar isek 800-850 lira civarı.
Ped parası yeter kafirlere.
5000 gibi tabi detaylı düşününce bunu dahada genişletebiliriz. Bu kadarla sınırlı olacağını saniyorsaniz yanılıyorsunuz.
kimseyi ilgilendirmeyen miktardır. kadın çalışır, ihtiyacını giderir.
100 lira yeter.

bilmesek şu başlıkta yazan harunların her birisini paris hilton sanacağız amk.
milletvekili maaşı kadar para versek yine de geçinemezler.
"ben de bi bok yok ama para var"cı sevgililerden aldıkları rüşvete göre değişkenlik gösteren para.
Nesilden nesile görece değişir silindir hacmi cc sine göre de çok değişkendir. Yağ oranı ve eskilik derecesi de bunu etkiler.
kuafor ve bakim masraflari dahil 1200 lira. 1200 lira mi. ya sen 6.2 cc chevrolet misin ne demek 1200 lira. yeme icme dahilse sorun yok. yeme icme haricse ben retro almaya gidiyom.
Geçen hesap yaparken içinden çıkamayıp babama "Gönlünden ne koparsa.." dediğim hede.

Düşün.
bir kadinin istedigi gibi yasayabilmesi icin 3 ila 5 bin dolar gerekir. butun kara parcalarinda afrika haric degil.
Mac diye tabir edilen erkeklerin makyaj dükkanı diye bildiği yerde sadece belli bile olmayan far mıdır nedir onun için 250 tl den ' başlayan ' fiyatlar olduğunu dahil edersek asgari ücretle geçinilmeyeceğini anlarız.
Ben mi çok tutumluyum yoksa millet mi çok zengin.
güzel olmalarını sağlayqcqk parayı verirseniz onun üzerine 5-10 lira verseniz de olur. ama tabi sorun kaç lirayla güzel oldukları.
Aylık 1 molped parası.
görsel
Bilinmeyen tutardır, daha ziyade belli bir sınırı olmayan tutardır.

(bkz: 404 not found)
Limiti olmayan paradır. bence kredi kartı veriyosanız sonsuz limit tanımlayın.
kızların derdi erkekleri gerdi cümlesini doğrulayan haykırıştır. kardeşim modern bir toplumdayız herkes parasını kazanıyorsa herkes kendine harcar. bana / bizene bir bayanın aylık ihtiyacı olan para.