bugün

ağzının üstüne vurasım geliyor böyle kafalarını alıp bi o duvar bi bu duvar giricen acımıcan.

ama avea reklamındaki şu istekleri bitmeyen kızın konuşmasını seviyorum
dünyada açlık olmasınn! cansuda berke' den ayrılsın. *
kesinlikle çekici olmayan bir durum. bunu alışkanlık haline getiren hem cinslerimi kınıyorum. çok itici olduğu gibi, karşısındaki insandan da böyle bir davranış beklentisi içine girmeleri işi işin içinden çıkılmaz hale getirmektedir.
böyle bir arkadaşım olduğu için sorunlar yaşıyorum. çünkü korkarım bu tür kızlar siz karşılık vermeyip, yaşınıza uygun şekilde ciddi karşılık verince, samimiyetsizlikle suçluyorlar. of of. çok zor insanlardır. sürekli ilgi beklerler, yanlarında değilseniz , mesaj beklerler. her an farkında olmadan kırabileceğiniz insan tiplemeleridir.

bu tür arkadaşınız varsa kontörün bitsin, arada kafa dağıtmak için de kontörünüz bittiği bir ara tatile gidin.
okşatma, elletme, çimdikletme, mıncıklatma, kurcalatma isteğinin tavan yapması sebebiyle beyine kadar yükselen ateş, konuşma bozukluğu yaratır. normaldir.
(bkz: ageplay)
(bkz: kızların konuşurken bebek taklidi yapma hastalığı)
Ban - ben
San - sen
Lütfaaan - lütfen)
Biliyomısaaaaan - (Biliyor musun)
Hayvanssııaaan - (Hayvansın)
falan oldum - ?
falan yapmak - ?
hadi papaaay - Haydi baybay
intiharlardayım - çok üzüldüm
pozitif elektrik alamadım senden yane, taam mı? senden hoşlanmadım
inanmıyoroaam - inanmıyorum
regular cola - normal kola (light değil)
yivrençsiaaan - iğrençsin
nerdeyim oldum - nerede olduğunu şaşırmak
partilemek - parti yapmak
aklımdasın yapmak - cep telefonunu çaldırıp kapatmak
bay gelmek hatta kus gelmek - bıkmak, usanmak
*
insanlara hoş gözükme çabasıdır... boşunadır.
ancak buradan duyurulur ters tepki yapıyor ağzınızın ortasına çarpma isteği ortaya çıkıyor... (bkz: lütfen ısrar ediyoruz yapmayın ya)
batırma ihtimali yüksek olduğundan hiç girişilmemesi gereken davranış.
kötü bir örneğe denk gelene kadar benim de sempatik bulduğum eylemdi lakin herkese yakışmıyor.
erkeklerin sübyancılık yönüne hitap ettiklerini sanma gafletidir. her erkeğin sübyancı olmadığını düşünemezler.
hem kadınlar, hem erkekler açısından iticidirler.
ağzına sığmayan birşeyi yerken çıkan sesler gibidir bu sesler.pek sinir bozucudur.ağzının ortasına vurası gelir insanın.
kızların sevimli olduğunu düşünerek yaptığı hareketlerdir.hiçte sevimli olmazlar buda ayrı bir konudur.bu durumlarda 2 parmağımızla kıçlarını kesmek icabeder.
çocukken bastırılmış bi takım duyguların ergenliğinde verdiği o heyecanla tekrar yüz üstüne çıkıp dile dökülme şekli .
ağzının ortasına bir tane çakıla gelesi insan modeli.
götürüp salıncağa bağlayası , dönme dolaba koyası geliyor insanın... hatta hatta tatterevalli ile kafasına vurmak çarpışan arabalarla üstünden geçmek... (bkz: lan) (bkz: hop birader yavaş)
erkeklerin çanak tuttuğu olaydır. erkekler kızları salak olarak görmeye bayılır ve gerçekten salak olan kızda böyle yaparak şirin olduğunu sanır. ama birde bunun erkek versiyonu vardırki evlere şenlik. orta yaşa gelmiş özellikle evli erkek liseli veya o yaşlarda sevgili bulur kızda salak ya üç yaşında çocuk gibi konuşmaya başlar erkekte ona ayak uydurup aradaki yaş farkını kapatayım der. çıkan manzara görülmeye değer.
dikkat çekmek isteyen küçük kız çocuklarının yaptıkları girişimler..sonraki yıllarda da işe yarayacağının düşünülmesi aptallıktır.
(bkz: ağzını burnunu kırarım bak yeminle diyom kırarım)*
son zamanlarda sevdiğim, candır dediğim, iyi bildiğim arkadaşlarımında yaptığı, okurken insanın suratını buruşturtan davranış.
özellikle facebook da paylaşılan fotoğraflara
+ ama sen çok tatlısıııın.
- sen daha tatlısın kiiiee
yarumlarının yapıldığını görünce... tamam daha da birşey demem.
şirin gözükme çabasıdır. bundan tiksinmiş olduklarını söyleselerde ilişkinin ilk evrelerinde hoşlarına gider.
ilgi çekme şirin görünmeyi hedefleyen beyhude ve gülünç duruma düşürücü girişimlerdir.
Bunu öldürsem kaç yıl yatarım acaba sorusunu pekiştiren olay.
çeşitli gözlemler sonucu çocukların ilgi odağı oldukları kanısına varılmıştır. bunu nitel olarak değerlendirebiliriz. kadınların, bebek gibi konuşmalarını açıklayan tez, onların odak nokta olma istekleri sonucunda ortaya atılmıştır. bu konuda eğitim almamış olmama rağmen olay bariz açıktır. kadınların bu hale bürünmeleri genellikle bebeklerin, çocukların masumiyetini kullanmak adınadır. örneğin, bir şey isteyeceği zaman, suçlu olduğu zaman. bu şekilde duygu sömürüsü yapmaları çoğu zaman işe yarasa da kendini bilen ve kapılmayan erkekler için iticidir.
aşırı derecede itici, irrite edici, iğrenç davranış.
erkekler neden seviyor böylelerini bilmiyorum...
ağzına yüzüne kürekle vurulası kızlardır.
kızların yüz karasıdır.
ağzını bükerek konuşurken pense ile tutup sallayarak fırlatıla bilir.
çocukmusun sen kocaman kız. terbiyesiz!
kılıcımı getirin bana!
aşırı derecede itici, irrite edici, iğrenç davranış.
erkekler neden seviyor böylelerini bilmiyorum...