bugün

adam gibi adamdır. bu devirde böylelere zor rastlanıyor ne yazık ki.

(bkz: sadece meme ve popodan oluşan kadın)
doğruyu yapan erkektir.
(bkz: ancuk da var)
diğer uzuvları da görebilen insandır. gayet sağlıklı bir yapıya sahiptir.
el ya da ayaktan hoşlanan fetişist bir erkektir.

(bkz: kendimden biliyorum)

(bkz: biri benden bahsediyor)

(bkz: büyük yalan)
(bkz: kendini meme ve popodan ibaret gören kız) ***
görmese bile-olabilir gözbozukluğu yaşıyordur-onlardan ibaret olması tercihidir.
(bkz: yok öle bişi)
cinsel konularda kumanda her daim dişilerin elindedir. hangi kanalı açarlarsa erkekler o kanalı izlerler. açılan kanal erkeğe sadece meme ve popo gösteriyorsa erkeğin yapacağı pekte birşey yoktur.
kızları, yapısıyla, duygularıyla, düşünceleriyle insan olarak bir bütün olarak görmek isteyen erkektir.
kendini kandırıyordur...
hiç birimizin sevgilisi adriana lima değil neticede...

edit: bu entry'i unutup okuduğumda bunu hangi mal yazmış diye düşündüm ve tabii ki öğrenince bi garip oldum... hangi ruh haliyle yazdığımı bilmiyorum... entry konuyla bağıntısız bile değil ters / zıt...
normal olan erkeketir. asıl anormallik kızı sedece meme ve dötten ibaret sanmaktır. tamam meme ve döt kızlarda olmazsa olmazdır. hatta güzel olurlarsa tadından yenmezlerdir ama kadınları sırf bu organlardan ibaret olarak algılamak yanlıştır.
böyle bir canlı türünün yeryüzünde yaşadığı pek olası değildir. duyda inanma; kandırık yapıyodur kesin. köprüyü geçene kadar göz boyamaca. güven sağlandıktan sonra; tutabilene aşkolsun. **
(bkz: jeff murdock)
kızlara değer veren, kızlarda duyguların en güzeli aşkı arayan erkektir. her kıza potansiyel sevgi gözüyle bakar. mesela benimdir. bu kadar reklam umarım yeterlidir. haydi kızlar özel mesajadır.
(halbuki güzel başlamıştım ama sonu yine abazalığa gitti. demek ki yaratılış da var bişey)
abazan değildir. alice in the chain'dir.
bu devirde zor bulunan erkektir. Bulursak rezervasyon yaptıralım. buzdolabına koyup uzun yıllar saklayalım.
erkekleri kıç, kas ve penisten ibaret görmeyen kız ile aynı hisleri paylaşan erkektir...

ama sayıları pek fazla olmamakla beraber, sonu da çok hayırlı değildir kendilerinin... keza zaman geçtikçe, ''ulan ben bu hatunu neden sadece meme ve popodan ibaret göremiyorum lan! yoksa...'' diye düşünerek kıllanmaya başlayacaktır. hikaye de böylece kızların pek sevdiği ibne erkek arkadaşa dönüşmeyle sonlanacaktır. şimdiden geçmiş olsundur ayrıca...

kızları meme ve popodan ibaret görün arkadaşlar... görün ki, o meme ve popolarda serbest dolaşım hakkı kazanın... aşağıdaki sevdaya kurban gitmeyin sakın;

(bkz: kızların ibne erkek arkadaş sevdası)
(bkz: erkek diyosun)
kendisine sunulan imkanlardan sonuna kadar yararlanan erkektir, "dudak ağlamasın ama ona da kondurayım" der. eee doğru da der yani, bi tek meme ile göte * odaklanmayan erkektir.
aslında sayıca çok olan erkektir. ama genellikle çekingendirler. öyle kızlardan seks manasında öncelikli beklentileri olmadığından önüne gelen kızla konuşma çabasına girmez, dolayısıyla pek aktif görünmediklerinden fazlaca kendini tanıtamamış erkek grubudur.
dudakları yabana atmayan erkektir.
vajinayı da ekleyen erkektir.
iyi sevişir.
(bkz: bir kızı sırf büyük memeli diye sevmek)
Kızların bacaklarını da görebilen erkektir.
öyle bir erkek yoktur. "hayır ben öyleyim diyen" de topuştur. her (normal) erkek, karşısındaki kızın belirli bölgelerini görünce cinsel organına kan pompalanır. beyindeki kan seviyesi düşünce erkek doğru düzgün düşünemez ya hayal dünyasına dalar ya da büsbütün saçmalar. bu bilimsel bi gerçektir.
(bkz: yok öyle bişey)