bugün

annem daha ilk okulda söylemişti;

bir ilişkide erkek kafadır... kadın ise boyundur ve kafayı nereye döndürmek isterse oraya döndürür.

yani öyle köpek etmek falan gibi bir şeyi aklınızdan çıkartın bence. iki göğüs dekoltesi gösterir, iki tahrik eder yine tasmayı takar boynunuza.
siktir edin, siz sevin, saygı gösterin, yalan söylemeyin yeterli. onlar zaten sizi mutlu etmesini bilirler insan olarakta. hayvanlar alemine gerek yok.
işe yaramayacak tüyolardır.bir kere sevmiyorsa istersen bir taraflarını yırt olmaz o iş.

gerçekten buradan okuyup işe yarar diye umutlanan aciz yazarlar var mıdır acaba.hepsini okuyan filan.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
edit: kimmiş o aciz hemen eksilemiş.kıyamam ben ama sana.
(bkz: emanuel eboue vs köpek)
Boşalmadan hemen önce çıkarın, gözünün önünde gidin parkelere boşalın.
soğuk davranın tabiki.

"soğudu mu lan yoksa benden?"

korkusunu yaşatın.
bu başlığın silinmeyip benim girdiğim entry'nin silinmesi cidden ilginç bir durum.
bir tabak mama verin önüne tasma takıp sokağa çişe çıkarın.
"ben başkasını seviyorum her şey bitti haydi yoluna güzelim" mesajı çekerseniz kesin yılışacaktır.
her zaman gururlu olmak ve ondan vazgecmemek yeterlidir.
miyav derseniz, hav hav diye cevap verebilirler.
Kızın tam aşık olduğu anda çekip gitmek.
Kim ne derse desin kızlar erkeklere oranla çok daha şeytani bir zekaya sahiptir, sonuç olarak eğer kız salak değilse hiç bir erkek güzel bi kadını o denilen hale getiremez zaten getirmeninde bi anlamı yoktur sonuçta bize sevgili lazımdır eş lazımdır köpek lazım değil.
önce siz köpek olun, sonrası gelir. bu kadar basit.
kızları köpek edecek tüyolar diyince ben de içerisinde kurbağa tırnağı, at toynağı falan olan bir büyü paylaşıldı sandım amk. yoksa bir kız nasıl köpek olur ayıptır. ha erkek de olmaz köpek tamam mı.
birilerini köpek etmek yerine köpek alsak daha mantıklı değil mi? insanları köpek etmek fikri mantıklı gelmiyor.
(bkz: başlıkmatik)
Hep akşamdan kalma havası oluşturun. Dün naptın gibi sorularularına , dışardaydım yaa arkadaşlarla . evde kanepede yatmanın yorgunluğunu başka sebeblerdenmiş gibi satmaktır kısaca. sonra bir ne kadar çok eğleniyosun bir gün beraber takılalım lafıyla zil çalar yarışma başlar.
akdeniz akşamlarını gitarla söylemek.
senden önce şu kadar kızla çıktım şu kadarına çaktım ama sen başkasın diğerlerinden farklısın demek. acayip tav oluyorlar bu lafa. la oğlum kızlar çok saf lan, ne var lan kızları köpek etmekte.
akıllı kızların yemeyeceği tüyolardır.
derin bakın önemseyin , boş bakın siktir edin. gitmesine izin vermeyin mutluluk vadedin. yanınızdan kovun çağırıp dudaklarına yapışın tekrar. (bkz: denedim %100 çalışıyor)
sevin onu.
bir adım ileri, iki adım geri biçiminde ki yaklaşımlarınız işe yarayacaktır.
(bkz: bir kadın tüyolarla nasıl kaybedilir)
belki biraz ağır kaçacak ama (bkz: sikmek)

hiç öyle tüyo peşinde falan koşmayın sikin anasını satiim. hani ağaoğlu diyor ya yaptım oldu diye, hah işte onun gibi: siktim oldu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar