bugün

hayatınıza çok kadın girmesi sizi havalı yapmıyor.
Bayanlar, herşeyden önce insandır. Bunun bilincinde olun yeter.
Kadınlar sizin hayatınıza ortak olacak, sevilmeyi hak eden varlıklardır. Bu yüzden onlara bok atmak yerine düzgün bir adam olmayı tercih edin.
Sevdiğiniz kadına sadık olun.
başlığı altında sevgililerinden ayrılmış erkeklerin kız ağzıyla yazdığı tavsiyelerdir.
1)Kendinizi eğitin popüler kültüre hakim olmak genel kültür olmuyor.
2)Kitap okuyun.
3)Kadınlar cinsel obje değildir bunu öğrenin herkes sizin kafanızdaki barbie bebek profilinde olacak değil sizin yağ tulumu halinizi kim ne yapsın değil mi.
4)Bir kadının masum duygularıyla oynamayın.
5)EVLi VEYA SEVGiLiLiKTE ASLA BiR KADINA iHANET ETMEYiN!!! Adam gibi ayrılıp yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz siz 4 eşli padişah değilsiniz kadın erkek eşitliği var ayrıca siz bu kadar yetersizken birden fazla kadına yetemezsiniz.
6)Kadınlara ve Erkeklere her zaman saygılı ve kibar olmak zorundasınız kibarlık ve naiflik kadınlara özel kurallar değillerdir.
7)Kimseden üstün değilsiniz hatta bir çok zeki kadından düşük olduğunuzu bile söyliyebilirim.
8)HiÇ BiR KADINA PSiKOLOJiK ŞiDDET VE FiZiKi ŞiDDET UYGULAMAYIN HER iKiSi DE EŞiT DERECE DE iNSANLIK SUÇUDUR.
9)Kariyerinizde yükselin alnınızın akıyla para kazanın ve bunu yaparken kimseyi ezmeyin,geldiğiniz konumla övünmeyin mütevazi olun.
10) BAZILARINIZ iÇiN ÇOK ZOR AMA iNSAN OLUN BEE ÇOĞUNUZ LEŞ KADINLARI SINIFLANDIRMAKTAN BAŞKA MESLEK EDiNEMEMiŞ iĞRENÇ MAHLUKATLARSINIZ.
Çok rica edicem kişisel bakımınıza özen gösterin.
Dişlerinizira fırçalayın.
Tırnaklarınızı temiz tutun.
Deodorant ve parfüm kullanın.
Gerekiyorsa Kaşlarınızı şekillendirin.
Kulak ve yanak tüylerinizi aldırın, korkmayın.
Birde lütfen gömlek düğmelerinizi minimum düzeyde açın modifiye yapılmış kıro gibi yakanızı bağrımızı görmek istemiyoruz...
Sanmıyorum ama olabiliyorsunuz biraz da beyefendi olun.
Teşekkürler.
lütfen suriyelilerle takılmayın.
Anlaşalımda herkes aynı kıza yürümesin beyler!
Adam olun..
Gerçi ben erkeğim amaa.
Allah aşkına bizi salak sanmayın. Yapısal olarak siz giderken biz dönüyor oluyoruz çünkü.
kendinizle ilgili bi değişiklik yapacağınız ya da yaptığınız zaman objektif birinden fikir alın. mesela deyin ki kanka sence bana uzun saç yakışır mı? ya da saçlar uzunken mi iyi, kısayken mi? sorun üç beş kişiye.
(bkz: Boş tavsiyeler diyarı)
Adam olun.
Bana bakın oğlum; kuru kuru kadınlar günü kutlaması yapmayın.
Hayır ben de biliyorum ne denli muhteşem bir varlık olduğumu. Bana bildiğim seylerle gelmeyin, en pahalı hediyelerle gelin.
O güller de kuruyup gidiyo yani.
Hadi şimdi yallah.
Issız Adam triplerinde gezmeyin bir de trip atmayın.
Bir kızla hafiften konuşuyorsunuz, kahve içmeye davet edeceksiniz diyelim.

'Seninle kahve içmek istiyorum, uygun musun?' demek yerine 'seninle kahve içmek istiyorum, salı mı çarşamba mı olsun?' diyin ve işinizi şansa bırakmayın.

Fikrini sormayın, seçenekleri sıralayın. Fazlaca tercih edilen bir ikna yöntemi.

Haydi bakalım, kolay gelsin.
Bence de yapabilirsiniz. *

görsel

Kadınlar yapamaz, o erkek işi, sen kadınsın çekil şurdan, kadın erkek eşit değil diye sürekli kadını ikinci sınıf insan olarak gördünüz.
Ama bakın biz size öyle gurur ve heves kırıcı söylemlerde bulunmuyoruz. Gayet de yapabilirsiniz.
Size "karı gibisin" diyenler de genelde hemcinsleriniz oluyor. Bilin istedim.
Conta yaktın yavrum bırak bunları sen, tırşığa yönel tırşığa.
bunu lütfen öğüt olarak algılamayın, lütfen boş insanlardan olmayın. akıllı bir kız daima seçici olur ve inanın 15 yıl sonrasını bile düşündüğü için bir amacınız olmadığını gördüğünde size karşı saygısı da azalır bu yüzden kendinizi bol bol geliştirin.
burada yazılanların tersini yapın. hepsi size tokmaklatmak için sıraya girecektir.
o kizdan bu kizin arkasinda kosan sünepe olmasinlar. adam olamyı örnek alsınlar.
paranız olsn gerisi gelir mesela 18 yaşındaki kız 50-0 yaşındaki adamla çıkıyorsa veya evliyse sırf parasındandır yoksa ne yapsın s???ni
Dar pantolon giymeyin, yakışmıyor.
Sonra sokakta kazık yutmuş gibi yürüyorsunuz.
salak gibi her kızın peşinden koşmayın. kaşarların götünü kaldırmayın.