bugün

"ulen bi araba anahtarı sallasam harem kurarım heralde" düşüncesini peydâ ettiren tavsiyeler bütünü.
sevgilinizi erkek muhabbetlerinize alet etmeyin.
yakışmıyorsa saçınızı uzatmayın, kızların yanında küfürlü konuşmayın eski sevgililerinizden bahsetmeyin, kibar olun...
sigara içmeyin, amele yanığı olmayın, saçlarınızı jölelemeyin, kadınların da insan oldugunu bilin.
kızlar tarafından erkeklere verilecek tavsiyelerdir.
şöyleki;
-allah rızası için diyorum bak, saçınızla sakalınızı aynı anda uzatmayın. uzaktan iğrenç görünüyorsunuz. bir kere pis bir görüntü var. fazla kıl göz zevkini bozar. sakal bıyık bırakıcaksan saçınjı vur 3'e. yok saç uzatıcaksan sakaldan bıyıktan vazgeçicen arkadaş. captain caveman gibi dolaşmaya gerek yok ortalıkta.
-kıvırcık saçlı erkeklere seslenmek istiyorum fazla uzatmayın, uzatsanızda bağlayın.
-bir de, düşük pantolon iyi güzel hoş lakin fazla düşük giymeyin. kıçınızdan düşmek üzere olan bir pantolon arkadan altınıza sıçmışsınız gibi duruyor.
-saçı kirpi gibi dikme modası geçti eğer ergen değilseniz rica ediyorum yapmayın...
-vücudunuzda sırtınızda kıl filan varsa nolur alın. göğsünüz aşırı kıllıysa onu da kesin bir şey yapın. koltuk altı -kıllarınızı röfle yapma kıvamına getirmenize gerek yok uzamadan tıraş edin.
-kokunuza dikkat edin bir kızın en dikkat ettiği şey kokunuzdur. asla ve asla ter kokmayın. temiz pür-ü pak dolaşın.
-yediğiniz haltları bir kızın yanında anlatmayın.
-tırnaklarınız hep dipten kesik olsun uzatmayın. gitar çalıyorsanız da pena kullanın arkadaş bir erkeğe hiç yakışmıyor.
-sevgilinizin yanında kimseyle kavga etmeyin. ve bir kıza da iltifat etmeyin.

edit: süsleme
o' nun gibi olun. *
onun gibi olmayın.

Yoksa ona aşık olma nedenimiz ortadan kalkar.
Onu seçmekten vazgeçirmeyin.
adam olun.
(bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler)
hangi yazarın, kız olduğunu öğrenmek için açılmış başlıktır.
entrylerin çoğunun aynı anlamı içerdiği tavsiyelerdir. ''kız gibi erkek olun.''
Erkekler için oldukça faydalı bir konu.
Bütün entryleri okudum hayatım değişti. Artık bütün kızlar peşimde. Teşekkürler sözlük!
ayrıldığınız sevgilinizin bilgisayarında facebook adresinizi açık unutmayın. sıçar çarkınıza.

aa bu benim lan.
toplu taşıma araçlarında ya da herhangi bir yerde yabancı bayanlarla yanyana otururken bacaklarınızı açmayın .

çükünüzü rahat ettireyim derken bayanları rahatsız etmeye hakkınız yok.

toplayın bacaklarınızı.
bir kızla tanışmanın yolu laf atmak, takip etmek, peşinden mecazi olmayan şekilde koşmak değil.
benim naçizane görüşüme göre, tanışmak istiyorsanız, alakasız da olsa birşey sorun bir konu falan bulun, birşeye yorum yapın. konuşmak isterse anlarsınız zaten.
yani tanımadığınız bir kızın yanına pat diye gidip tanışalım mı derseniz istese bile evet diyemez zaten. veya kahve içelim mi falan diye sorsanız bile. önce azıcık muhabbet edin.
Sayı saymayı bilecek kadar matematik bilin en azından.
Kızlara hacım , abi diye hitap etmeyin.
Hsyatınızı göstermelik yaşamayın biraz kendiniz için bir şeyler yapın.Maç izlemek dışında hobileriniz olsun mesela.
efendi olun.
Her şeye tamam demeyin, arada kıskandığınızı belirtin ama abartıya kaçmadan. Sonra sevdiğinizi belli edin ki karşı taraftan 'Sen beni sevmiyor musun?' u duymak zorunda kalmayın.
Tişikkirlir biyinlir dedirten tavsiyelerdir.
Dizlerinizi iyice fırçalayın gerekirse çamaşırsuyu ile ovun diş önemli .
(bkz: Ağzını yüzünü yediklerim oyş)
efendi olun, güvenilir olun, orda burda yavşaklık yapıp gezmeyin.
ter bezlerinizi ameliyatla aldırın.
simdi.. yalan soylemeyin, olgun davranin, temiz olun parfum kullanin tarzi tavsiyeler vermek isterdim ama affiniza siginarak gayet oznel bir tavsiyede bulunmak istiyorum cunku herkes kabul eder ki ilk izlenim cok onemlidir, karakteri daha sonra cozumlemeye baslariz. Yani demek istedigim şu ki, saclariniz (rengi onemli degil) bartek borowiec gibiyse.. Of lan.. Cumleyi tamamlayacak kelime bulamadim, o derece hastayim erkeklerde oyle saça.
ben bir erkek olarak tavsiye vereyim kızlar konusunda kızlardan tavsiye almayın belgesel seyredin daha faydalı olur.
gerizekali kizlara yuz vermeyin. sevismek icin yavsiyosaniz da biraz secici olun. boylece hem gerizekali ama burnu havada kiz populasyonunda dusus yasanir hemde diger kizlarin gozunde seciciliginizle bi parca deger kazanirsiniz. hepimiz mutlu oluruz.