bugün

Tamam abartiyor olabiliriz ama birde bizim acimizdan bakin tamam super tiplerde olmayabiliriz ama korkuyoruz malesef yasanan olaylar hicte normal degil. Bunun inanin egomuzla alakasi yok tamamen bilinc altimizdaki korku yoksa bizde biliyoruz adriana olmadigimizi.
-ülkede ki pek çok, dekolteli veya dekoltesiz. çocuk, yetişkin ayırt etmeksizin cinsel istismar haberleri duyup, gördükten sonra edinilen haklı ve koruyucu ön yargı çeşididir.
Gerçektir.

Sikmeyi istemek konusu gerçektir.

Paranoyayı bilemem*
Kizlar hakli beyler dagilalim.
Bu ülkede haklı nedenleri olan bir paranoyadır. 3 yaşında kız çocuklarına tecavüz eden yaratıkların tek tük olmadığı, aynı iğrençliklerin sürüp gitmesinden belli ise kız ve kadınların erkekleri tehlikeli ve sakınılması gereken cins olarak görmesine şaşmamak gerekir. Yolda önümde yürüyen bir bayanın tedirgin olmasından dolayı suçluluk duygusu yaşamak da bu garabetin yan etkisi.
dincilerin şu son zamanlardaki azıtmışlığı nedeniyle sadece kızlarda olmayandır.

mesela ben otobüse binerken altıma yastık bağlıyorum.
"şeftalü gibün amcümü sikecüler".
görsel
Otobüste elliyorlar, konserde yükleniyorlar. Kasiyer boydan boya süzüyor, okul arkadaşı merdivenin altından bakıyor. Kızlar napsın be, onların ne suçu var? Taciz ülkemizin acı bir gerçeği, kadınlar bunun suçlusu değil.
Haklılar olum. Her ne kadar leğen totolu olsalar da memlekette tavuğa kaza hatta damacanaya hallenen var.
Şaka bir yana gerçekten öyledir.
Biraz çitayı düşerseler Çini ve Suriyelileri geçeriz.

Çok şükür ki buda bir doğum kontrol yöntemi.
Cinsel açlığın afrikasinda yaşadıkları için normal bir durum.
yalnız ve güzel ülkemin geldiği durum itibariyle, maalesef artık tamamen de boş olmayan "paranoya." bırakın cinsel şiddeti, habire kadın cinayeti haberleri alıp duruyoruz. kadınların, kızların bu konuda hassas ve endişeli olmasına şaşmamak lazım.
buradan özel mesajda kadın üyenin biri merhaba dese bu kız bana verecek kesin diye düşünenlerin gelip burada ahkam kesmesine sebep olmuş durumdur. sebep sonuç ilişkisidir ayrıca.
isteniliyor demek ki.
Turk gencliginin pakistanin gecmisini simdiki suriyelilere donmesi .
güzel ülkemin abazanları tarafından nefes alsın yeter cümlesinin üretilmesi ardından oluşan paranoyadır.
haksız sayılmaz.
görsel

görsel

görsel
Turk erkegindeki herkezi sikebilirim hanzoluguyla otomatikmen ortaya cikmis kadin davranisidir .
toplu taşımada kendini belli edendir.
Benim basima gelen olay aynidir.
Toplu tasimaya bindim gidecegim yol 30 dk. Falan bi kiz bindi yer yok ayakta yolcu full seviyede kizda basacak yeri yok 10-15 dk. Kadar ayagima basarak yolculuk etti.
Sonra farketti tabi pardon demek yok yuzume bakiyor dedim ki sikinti yok anliyorum yer yok olur oyle sakincasi yok basabilirsin.
Lan bir bok demeden indi gitti ya la bide bana sapik misin arkadasim bakisi atiyor.
Puh sana.
Yelloz.
Bu sikilecekleri gercegini degistirmiyor.
libido düşüklüğü yaşayan kızlarda görülür.
Haksız da sayılmayabilirler gibime geliyor.