bugün

piç olmaları. tek başına yeter.
en büyük özellikleri başlıkta açık edilmiş zaten, ben tekrarlayıp hanımefendi çizgimden şaşmak istememekteyim.
çoğu türban neyi örtüyor videosunu facebook ta paylaşmış ve beğenmişlerdir.
kedi ulasamadigi cigere mindar der picsözunu pardon atasözunu bulan piclerin tohumlaridir... varos mahalle ve banliyolarda varlik gösteren grup halinde takilan pesimist tiplerdir..
saçlarını şampuan vb. temizlik maddeleriyle değil de jöleyle dezenfekte etmeye çalışmış kişilerdir. kafasındaki parlaklık yaklaşık olarak 4,7 km* uzaklıktan görülebilir.
nefret ettiğim olaylardan biridir tabii ki. küçükken ben de yapardım ama o devirlerde saç çekme, baş kesmeyle yapardık biz bu işi sonra hocaya şikayet ederler dayak yerdik. şimdi ki zamanda dövecek hoca da kalmadı bıkmış adamlar, sanırım bir çözüm olarak bizde onlara laf atabiliriz.
bastırılmış cinsel dürtüler hepsinin ortak özelliğidir. istediğini dilediğince yapamamış bir çocukluğa sahip olmuş da olabilirler. pipilerini sürekli amcalara göstermekten bıkmış olabilirler. daha çoğaltabiliriz. çoğaltabiliriz derken hoo hoo sen sapık dur hemen çoşma sakince tdk nın sitesini aç ve oku.
(bkz: apaçi)
sadece kendilerini güvende hissedebidikleri yerde laf atmaları en genel özellikleridir.
piç oluşlarıdır efendim. adı başlıkta.*
burdan birileri yaziversin ozellikleri(ni).
hiçbir özellikleri yoktur o yüzden her gördükleri kıza laf atmayı alışkanlık edinmişlerdir.
(bkz: adam haklı)
(bkz: abazan)

(bkz: abazana abaza demek)
kendi analarına bacılarına böyle laf söyleyecek olanları öldürecek nitelikte olmaları. ne kadar ironik değil mi?
(bkz: wolf pack)
başlıktada belirtildiği gibi, piç olmalarıdır.
başlıktada belirtildiği gibi, piç olmalarıdır.
gece yarısı sesi kökleyen beyaz şahindeki dört piçin genel özellikleri ile örtüşme ihtimali olan özellikler.
sen atmıyorsun, ben atmıyorum, o atmıyor kim lan bu piç?
en sevdikleri şarkıcı (bkz: ismail ıyk) tır.
kendi abla kardeşlerine karşı çok hassastırlar. bencilliğin vücut bulmuş halidirler. saygısızlığın organları olduğu, ahlaksızlığın kalpleri olduğu ortak özellikleridir. allah ıslah etsindir.
dar paça kumaş pantalon giyip ucu sipsivri bir kösele ayakkabı giyerler,kocaman ayakları ortaya çıkar
bir ekmek parası bulamamalarına rağmen saçlarını özenle 5 liraya fön çektirip kirpi gibi dikerler, 5 yıl boyunca özerlerinden çıkarmadıkları kirli yağlı bir jin giyerler yapımında öyle tasarlanmamasına rağmen inatlarına donlarını göstermek adına düşürürler, kendilerini aşırı derecede yakışıklı zannedip kızların kendilerine sürekli baktıklarını idda ederler ve üstüne arkadaşlarından bile kendilerini güzel zannederler ve son olarak inci yazarı olmaktan gurur duyan iplerdir.
(bkz: insanlıktan nasip almamış olmak)