bugün

(bkz: nick entry uyumu)
var öyle bir şey.
Pahalı bir yabancı sigara içmek için paketi açtım. Ağzın genişce açtım. Ters çevrirerek sonuna kadar yere döktüm. Sonra güzel kızların şaşkın bakışları içerisinde ikinci paketi açtım.
Artık bana beceriksiz mi dediler yoksa çok zenginin mi onu bilmiyorum.
Alkol, sigara gibi alışkanlıklar bu kız ortamlarına girmek ve hava atmak için yapılır ama genellikle sağlığın bozulmasıyla sonuçlanır.
Ergenlik dönemlerinde yapılan bir takım hareketlerdir. Büyüdükçe nostaljik açıdan gülüp geçilir. Aksi durumda ergenlik devam ediyor demektir.
yakışıklı değilseniz hiçbir boka yaramayacak hareketlerdir.
tramplenden artistik hareketlerle havuza atlamaktır bunlardan biri.
Arkadaşına ana avrat sövmek çok havalı değil mi 250ciler.
sigara dumanını havaya üflemek.
en yakın arkadaşı kızın önünde önceden ayarlanmış hareketlerle pataklamak.
bisikletin ön tekerini havaya kaldırma gibi apaçi çeşitleri de vardır .
saçları uzatıp sağa sola sallamak ve o saçların yağı. ayrıca sürekli bir laf sokma çabaları.
Sigaraya başlamak, içen tanıdıklarım var.
zippoyu kapatırken ses çıkmasını sağlamak.
amına kodum tokaici piçleri.
penisi çıkarıp masaya vurmak.
ergenlerin abazanların ve barzoların yaptığı bir takım hareketlerdir. mesela bir maç sırasında maçı izleyen bir kız varsa hemen herkes messi kesilir. gel gör ki sadece kendi kafasında.
bisiklet sürerken çocuk kesmek (saçın ahenkli hareketleriyle beraber),önüne bakmadan gittiğin için çöp konteynrını boylamak.ve 10 saniye sonra karşı tarafın kahkahalara gömülmesiyle rüyanın bitmesi.
babasının arabasını kaçırıp kızın mahallesinde ona buna dalaşmak.
mallıktan dolayı yapılır.
kıvanç tatlıtuğ'un kankası olduğunu söylemek. ***
zippo'yu parmak şıklatarak açmak.
çıkarıp masaya koymak!!! *
boşu boşuna racon kesmek, ya da kapalı mekanlarda hatta karanlıkta bile güneş gözlüğü takmak bu duruma iki örnektir.
(bkz: 24 cm)
lisede: bir siyasi gruba ait olmaya çalışmak.
(bkz: klimayı açmak)