bugün

pembe külot.evet . çok yakışıyor.
etekdir kesinlikle daha iyisi olmaz.

not:lan olm sen bendende malsın külot kıyafet değildir.terkedicem bu ülkeyi.
Tek parça Heidi elbisesi.
sokakta hanımefendi. bunun için etek, ceket.. yatakta fahişe. bunun için jartiyer, deri eldiven, çizme, kırbaç.. mutfakta aşçı. bunun için önlük.. devam etmek isterdim ama bilinçaltım haddinden fazla transparanlaşıyor, liselilerin yeterince 31 malzemesi vardır diye düşünüyor ve burda kesiyorum. esen kalın.
Pijamadır. Çok tatlı oluyolar lan.
iş kadını elbisesi, çok seksi ve güzel görünüyorlar kanımca. gömlek, pantolon ve ceket, birde topuklu ayakkabı tabii olmazsa olmazı.
siyah sütyendir.
bilegin biraz ustunde biten kot pantolon altina topuklu ayakkabi ustunde de gobek acik bi tercihen beyaz tshirt.

bi de tek parca dizin baya uzerinde biten elbise + babet ayakkabi da cok hos duruyor.
pin-up tarzı kıyafetlerdir.
Siyah etektir.
Dizin hemen üstünde etek boyu olan tek Parça elbise. Çok güzel ve Şirin oluyorlar. Hem hanım Hanım hem güzel oluyor. Bir de at kuyruğu yapsa saçlarını tamam ya başka ne isterim öyle film izler gibi izlerim.
kendine yakışdığını düşünen güzel olan şeyler.
Battaniye.

Dizlerine kadar gelen uzun gömlek.
yatay mavi çizgili beyaz bluz..

yatay mavi çizgili beyaz bluz giyen qıslarr eqlee..
Dizlerde kalem etek, streç pantolon.
görsel

valla şu kombine bayılıyorum. şöyle giyinen bir kıza direk bakarım. çok da yakıştırırım.
Kot, tişört, spor ayakkabı.

Elbise, etek giyen kızlardan nefret ediyorum. Kadınsı giyinmeye çalışmak aslında onları bir kadar yapay ve zorlama gösteriyor. Salaş ve rahat ol doğallığınla çok daha güzelsin.
(bkz: tülüm)
kot gömlek ve siyah dar elbise.
hiçbir elbise. çünkü hiç bir terzi insan derisi kadar güzel bir elbise dikemez ki.
dar siyah kot pantolon, ip askılı bluz, dar etek(kumaş ve siyah olmalı).
(bkz: elbise)
görsel
Formal kiyafet şüphesiz.
konu kilit.

görsel
kolorduda hemşire olarak görev alanlar için aşağıdaki gibidir:

görsel