Arkadaşlar az önce gördüğüm durumdur. Bir kız çok güzeldi fakat oldukça kilolu biriyle yan yana geziyordu, bu da demek oluyor ki kızlar tipe bakmıyor.
belki kardeşidir olum. yoksa her kız önce tipe bakar bu bilinen birşeydir. kalp güzelliği, para falan 2. planda.
Arkadaşlar bu durum yalandır.
Boşa ümitlenmeyin. Hem madem kızlar tipe bakmıyor o zaman neden sizin yanınızda öyle manken gibi kızlar yok?
Tipiniz varsa kızlar size bakar. Ama istemezseniz siz onlara bakmazsınız.
biriyle sadece dış görünüşü için beraber olursanız o ilişki pek uzun sürmez zaten. güzellik her şey değildir yani. mesela benim öyle beğendiğim biri vardı konuşmaya başladık baktım süzme salak. konuşmayı bitirdim hemen.
Muhabbetin iyi olsun azıcıkta paran çok değil bunlar yeter. Bir çok kız bakar. Tarafımca denenmiş ve ispatlanmıştır.
Benimdir. Evet tipe bakmayan kızlar var. Diyeceksiniz ki paraya bakıyorsun o zaman, hayır. Bir insanı sevmek için yakışıklı, zengin, kaslı vs. olması gerekmiyor. Zeki, erdemli, güvenilir olsun yeter. Her şey güzellik veya yakışıklılık değildir.
şu hep var ama. olgun olsun sorumluluk sahibi olsun ama birazda tip olsun. o birazda kelimesinin açılımı kedinlikle birazda değildir. tip olayı kesinlikle vardır. ha parası varsa bu açığıda kapatır elbet.
Kesssinlikle çeneye bakiyor. Tescillendi .tabi eksi yonde.
Yalandır.

Kızlar tipe de bakıyor, paraya da bakıyor, karaktere de bakıyor.

Bir insanın ilk görüşte ilgi çeken yeri görünüşü.kalp gözü ile adamın ne karakterde olduğunu anlayamazsın.elini arka cebe atıp dur şunun cüzdanını kontrol edeyim diyemezsin.

adamın görüntüsü hoşuna giderse daha sonra tanınmak istersin.öyle aman aman yakışıklı bir şey istemiyorum ben yine de.yanıma yakışsın, kimse bu kız buna mı bakmış yahut bu çocuk bu kıza nasıl bakmış demesin, kızların bakarken ağzı da açılmasın.anladınız siz işte.onun dışında beş parasız olmasın, çalışabilme imkanı olduğu halde işsiz ve aylak aylak gezmesin, fazla parada gözümüz yok.

zaten ne konuşuyorsam buldum ben istediğimden.swhallah kalanlara kolaylık versin.
görsel
Kızlar sevdiği afamı yakışıklı bulur. Sizde sözlerinizle zekanızla karakterinizle etkileyin tipiniz yoksa ayrıca gerçekten hiç belli olmuyor insanların sevdiği özellikler sizin kendinizde sevmediğiniz görünüşü başkası sevebiliyor.
bakacak başka bir şey varsa tabi ki de tipe bakmazlar.
Değişir.
maalesef beyler, yalan. kankası falandır o şişman çocuk genelde öyle erkeklerden en iyi kankalar olur.
Önce tipine bakarım yakışıklı mı diye, sonra karakterine bakarım insan mı diye.

Öyle aşırı zengin olmasına gerek yok, kendi maaşı olsun yeter.
bir kızın önce erkeğin şekline şemâline bakması gâyet insanîdir. her insan fıtrat olarak önce dış görünüşü baz alır.

beyin bir güzellik (altın orana yakınlık) gördüğünde ona yakınlaşmak isteyecektir. sonrasında iş muhabbete, konuşmaya geldiğinde karakter daha önemli olur. yan yana iki adam koyun ve bunlar hiç konuşmasınlar sadece beklesinler. bir kızı çağırın ve bunlardan birini seçmesini isteyin. sizce hangisini seçer?
Bilmiyorum kızları pek aşık olası bulmuyorum yani, dünya kızı evlilik için ne kötü bir cariyedir der ya sago. O hesaptayım şu an.
Erkek olamayanların yaptığı tespit. Gerçek erkek seçilmez, seçer.
görsel
Ilk başta daha tanimadan etmeden tabi ki tipi dikkatimi ceker. ( gorunen olarak )
şoyle boyuna posuna giyimine kokusuna dikkat ederim
sonra karsilikli olarak yesil ışık yakarsak oturur konusurum neymis nasilmis dusunceleri konusmalari vs
ici çürük çıkarsa hadi eyvallah
isterse brad pitt olsun yani
ama tipi düzgün olmayip gayet siradan bir erkek de etkilemeyi basarmisti beni
cunku zekiydi ve cocuksu bir safligi ve de seytanligi vardi. Etkilemisti beni dogrusu.

tipten ziyade önceliğim tabi ki zeki olması.
para da gözü olmayan kız tipe ve karaktere bakar.
Kızlar öncelikle tipe bakar sonraki planda kalp ve iç güzellik vardır.
Kızlar sadece sevilmek istiyor. çok sevilmek.
tabi birazcık tip birazcık zeka o da olsun yani.
(bkz: birazcıktan biraz fazla para olursa o da bonus)
(bkz: hahahasiktir)
Karizmaya bakıyor. Tipsiz olsanız da karizmayla kotarırsınız.